1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór konsoli Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elosik, Lipiec 27, 2011.

1. elosik

elosik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam,
    Mam zamiar kupić sobie Xboxa i tutaj pytanie do was... mogę przeznaczyć 700zł na nią... jaką wersje polecacie ?
    Ja osobiście zastanawiam się na Elite (jasper) lub Slim... głównie myślę o Slim
    I teraz wiem że Slim ma inną płytę główną (nową) chyba Valhalla?
    I kolejne pytanie do was: jak z jej awaryjnością? Lepsza jest płyta jasper? czy valhalla?

PS. wiem że było pare razy ale strasznie dawno i zdania mogły się pozmieniać jako że Slim dopiero wchodził... natomiast teraz już trochę jest on na rynku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Od 2009 r xboxy nie są awaryjne tak jak miało to miejsce w poprzednich latach
    Jeśli będziesz grał live i potrzebne ci też będzie wifi w xboxice to kup slima

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zgadzam się, mam slimkę jestem bardzo zadowolony układ 45nm robi swoje :). Z tego co wiem i czytałem to slimka jest wydajniejsza niż phaty ale niby jest programowalnie ograniczona ale ile w tym prawdy

6. LeonSkennedy

LeonSkennedy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    nom jak kolega , ja mam elitke i niestety muszę po kablu się podłączać , wifi w slimie to chyba najlepsza rzecz jaką mogli zrobić :d

7. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. elosik

elosik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Dziękuje za wasze wypowiedzi oraz za link od Ciesiel91 (biorę się za czytanie) :D

Wczytywanie...

Poleć forum