1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ManyPL, Grudzień 30, 2013.

1. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Witam.

Wiem, że temat jest wałkowany non-stop - przeglądałem forum jednak jako kompletnie zielony w temacie xboxa pozwolę sobie zadać kilka pytań.

Che zakupić xboxa 360 generalnie dla syna, jednakże i ja chetnie w coś zapykam. Obecnie praktycznie gram tylko w Fifa 14 i NBA 2k14 na pececie, syn masakruje minecrafta i fifkę ;) Czy opłaca się kupować nieprzerobioną konsolę?? Chodzi mi o granie online w Fifę i ewentualnie w Battlefielda - czy jest sens płacenie ponad 100 zeta rocznie za możliwośc grania w dwie gry?? Chodzi też o "ekonomiczność" z grami. I pytanko o kinecta, czy daje to aż tyle frajdy, żeby kupić z kinectem.
    Jeśli "zniechecicie" mnie do grania online wnioskuję, że polecicie mi slimkę z przeróbką RGH i tu rodzi się kolejne pytanie czy "obsługa" nie bedzie nastręczac jakiś wiekszych problemów, czy jest to sprawa łatwa i czy średnio :D rozgarnięty osobnik jak ja da sobie z tym radę ;)

Im więcej opinii tym lepiej - prosiłbym też o jakieś konkretne propozycje np z allegro lub innych źródeł :)

Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na te pytania sam musisz sobie odpowiedzieć bo nikt za ciebie decyzji nie podejmie. I po co płacić ponad 200zł za rgh by grac tylko w 2 gry ? Tracić do tego gwarancję.

4. ManyPL

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Z RGH chyba się nie zrozumieliśmy - wiadomo, ze wtedy kupię używkę już przerobioną - myślałem raczej o tym, iż ktoś pokaże, że granie online na xboxie ma tyle plusów, że przysłonią one minusy :D , że warto. Sam skłaniam się do używki z RGH (pozostaje mi jeszcze pecet do fifki ;)) Tak samo chodzi o kinecta, czy jest to dwie, trzy gry które to wykorzystują bo szczerze nie miałem z tym kontaktu.

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja widzę tylko jeden, GTA Onlline gdyby nie to to już dawno bym zainwestował w RGH. Bf4 i F14 masz na Pc to po co grać na konsoli i się męczyć w Bf na padzie ? F14 na pc także podpinasz pady i grasz, wiec po co kupować do tej gry aż konsole ? Już nie wspominając o chamskim wyciąganiu kasy za granie na Xbox gold.

Kinect to zabaweczka, gier jak na lekarstwo, dobry jako dodatek do imprezy.

RGH jest dla osób które dużo graja, to dla nich ogromna oszczędność czasu i kasy.

6. ManyPL

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Będe wałkował dalej :) - po uwagach kolegi Krzychu1987 skłaniam się do RGH - zawsze można ściagnac kilka gierek w "ciemno" i popróbować. Pytanko brzmi - widziałem konsole z RGH 4GB - rozumiem, ze wtedy można grac z pena??
    Co do Battlefielda 4 - niestety na moim kompie już on nie "pochula" zostaje mi tylko Fifa i NBA, dlatego rozważam możliwośc grania na xboxie :)
    Jakie są rozsądne kwoty za slimkę 4GB lub 250GB. Sorki za lamerskie pytania, ale nie chcę potem wysłuchiwac od żony, że kupiłem zabawkę, która nie zdaje egzaminu hehe

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak chcesz slimkę z rgh, kinectem i dyskiem 250GB to koło 1000zł trzeba dać za używana. Jak byś brał nową konsole to wal do kolegi Dexter tu z forum, sporo osób go poleca to ci powie co i jak z kosztami.

8. GrzeLu7

GrzeLu7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Granie z LT'kiem to ryzyko ale koszty spadają, z rgh - permanentne ucięcie internetu a orginałka - koszty gier.

9. ManyPL

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Dzięki za pomoc, prosze o dalsze sugestie :) i pare linków do ciekawych ofert - z góry wielkie dzieki.

10. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poszukaj na allegro u PawelBystry2 lub na forum u akira, dextera, ankoholika oraz od innych w dziale Giełda.

11. ManyPL

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Widzę na allegro oferty forumowiczów PawelBystry i Extreme - po Nowym Roku coś trzeba będzie podziałać. Dzięki wszystkim za odzew i ...smacznego szampana i nie tylko ;):very_drunk:

12. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Dla mnie i kilku znajomych granie w gry typu CoD, BF, Halo, Fifa, nba2k nie ma wogóle sensu w trybie single player. Multi to najważniejsza i dająca najwięcej radochy opcja zabawy która dodaje współzawodnictwo. W Fife naprawdę jest śmiesznie grać z CPU taki mecz z komputerem jest po pewnym czasie schematyczny. Ja bym wolał grać online w 2- 3 gry rocznie niż w 100 tylko single.

Wysłane przy pomocy palcy.

1 osoba to lubi.
  13. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Słuchaj możesz kupić sobie przerobioną konsolkę pod LT+3.0 i wtedy ryzyko bana jest na prawdę minimalne, w zasadzie ja sam gram we wszystkie moje gry przez neta i wiem, że żeby dostać bana trzeba się naprawdę z tym wychylić.
    Na twoim miejscu wolał bym przerobionego bo koszt rocznie za dwie gry to masz ok. 200 zł (o ile nie drożej) a koszt dwóch płyt verbatim to ok. 5zł (zgaduje, że już nie długo fifa będzie potrzebowała dwie płyty więc wtedy 4 płyty=10zł)
    Co do Kinekta to fajna zabawa jeżeli się takie lubi ale trzeba mieć też duży pokój lub ogródek, żeby kinekt mógł nas w całości uchwycić (ok. 3m z tego co pamiętam.)

14. ManyPL

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Do Lt trzeba mieć specjalną nagrywarkę z tego co czytałem, to też dodatkowy koszt. Mieszacie mi skutecznie w głowie, bo co post to przydatne informacje. Pewne jest to, że będzie z przeróbką, teraz wybór czy gramy online czy nie - jakie gry oprócz sportowych i np. battlefielda, gta5 warto grać online??

15. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ehh... z tą przeróbką, niby fajnie ale masz możliwość zbanowania i nie możesz grać online, co do kinecta- sam go mam i szczerze jak masz dosyć duży pokój to bierz śmiało, frajdy na prawdę dużo a szczególnie w 2 osoby ;)

16. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Zanim ograsz te kilka gier online to minie kupe czasu np. moja ilość godzin przy jakiejś grze online idzie w setki a przy rekordziście BF3 było to ponad 1100 h przez dwa lata. To nie jest singiel że przejdziesz i zapomnisz tu musisz spędzić więcej czasu żeby poznać mapy, bronie. No i każda rozgrywka wygląda inaczej. Na początek polecił bym Ci BF3 CoDa BO II i Fife13.

Wysłane przy pomocy palcy.

17. ManyPL

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Szczerze online to znam tylko z peceta Z Fify 13 i 14 i z dawnych lat na ASE grało się w Medal of Honor :D Fakt zabawa przednia. RGH kusi tym, ze można pościągać gierki, popróbować i usunąć jeśli nie pasują, LT to jak na razie dla mnie czarna magia :D ale online kusi. Ceny oryginalnych gier trochę wysokie a tak naprawdę zniechęca mnie to konto Gold, przyzwyczajenie z peceta ze jest darmowe online jakoś siedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum