1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór monitora do komputera

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez z0nk31, Listopad 29, 2011.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Przepraszam, zły dział - proszę o przeniesienie ;(

Witam, post na prośbę kolegi

Otóż chciałby on kupić monitor i ma kilka swoich standardów
    *Koniecznie 22" - 23"
    *Żeby zwrócić uwagę na 1080i a 1080p (proszę o wytłumaczenie różnicy)
    *Żeby ładnie współpracował z kartą graficzną GeForce palit 9800GT w grach (2x 2.5gh procesor)
    *Żeby ładnie wyświetlał filmy
    *Monitor nie musi posiadać opcji telewizyjnej
    *Gniazda słuchawkowe, usb i tego typu też nie są ważne
    *Jedyne złącza to przede wszystkim HDMI oraz D-Sub
    *Do max 800,-

Czy jeśli karta graficzna jest słaba to może być problem z wyświetlaniem obrazu na tak dużym ekranie ?

pozdrowienia

2. Lotnik421 Xbox One

3. pijak6666

pijak6666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Parowa
    Polecam BenQ G2420HD 24'' monitorek :) sam posiadam i jestem bardzo zadowolony ma wejścia: D-sub, DVI oraz HDMI i wyjście słuchawkowe z boku. Dobrze współpracuje z moja karta GF 8600GT :p i oczywiście jest on Full HD. I za 6 stówek można go kupić na allegro :p

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a jak wyświetlanie obrazu/kolory ?

no i czy ktoś jeszcze mogłby dać jakąś propozycję?

5. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A moge wiedziec, dlaczego ten temat znalazl sie w dziale Xbox 360 / Sprzęt? To nie jest dział o sprzecie komputerowym, ale o Xboxie 360 i ewentualnym sprzecie do niego.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    LG Flatron M228WD 22" Spełnia wszystkie twoje "standardy", z kolorami i obrazem wszystko git. Aha, 1080i to jest takie przeskalowane 720p a 1080p to jest prawdziwe FULL HD

7. pijak6666

pijak6666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Parowa
    W BenQ wszystkie kolorki są bardzo dobre wyraźne i żywe nie rozmywa się nic i czarny jest czarny :p a nie szary jak to było na moim starym samsungu :| z xbox obraz bez najmniejszego zarzutu ...

Aha i największa jego zaleta jest cena :) ... co w tych czasach jest ważna kwestia :p

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Kolego opcja edytuj używaj jej jak nie chcesz mieć upomnienia .

Ja bym wybrał jakiegoś samsunga mam monitory , telewizory tej firmy od wielu lat tylko zmieniam na jakiś nowszy model co kilka lat i jestem z monitora tej firmy bardzo zadowolony , co prawda mam już trochę stary monitor samsung 2233 ale naprawdę się nadaje na cenę ok 300-400zł jest bardzo dobry , a co do FULL HD i monitora 22-24" to oprócz naklejki i mniej PLN w portfelu ci nic nie da , przy rozdzielczości 1680x1050 jaka jest w większości monitorach 22" wszystko jest ładnie widoczne ikony są nie za dużo i w ogóle w sam raz .

9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie pisz postu pod postem, tylko edytuj poprzedni za takie coś można dostać warna :)
    LG też nie można zarzucić mam go rok i jak narazie bez problemów, używam go do kompa podłączony przez HDMI i oglądanie telewizji

10. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Każdy nowy monitor będzie dobry.... Pamiętaj aby przemyśleć odnośnie matrycy ja ostanio kupiłem monitor iiyama ProLite E220HDS z matową matrycą!!! W życiu nie wymieniłbym go na monitor z błyszczącą matrycą!!!

Wczytywanie...

Poleć forum