1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór monitora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Scoorp PL, Styczeń 8, 2011.

1. Scoorp PL

Scoorp PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Szukam jakiegoś monitora do xboxa full hd min. 23 cale.
    Tak do 750zl.
    Narazie mam na oku taki Vobis.pl - Monitor 23" LED LG E2340S-PN.

Macie jakieś lepsze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ja ci polecę nie kupowanie Full Hd przy mniejszych przekątnych niż 40' różnica jest nie widoczna kup najlepiej dobry monitor Samsunga ni koniecznie HD ja mam 2233 i kablem VGA BigBena jakość bajka + do tego jeszcze dźwięk 5.1 kablem czincze jak już to dołóż i kup TV 32' albo tańszy monitor polecam Samsunga

4. marine_boy

marine_boy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cyborg95 a możesz dokładnie podać model Samsunga którego posiadasz??:D Jak sprawdzone znaczy, że działa tak jak powinno:)

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja polecam LG W2253TQ. Naprawde fajny monitor. Minimalnie mniejszy, bo to 21,5" ale roznica nie jest duza, a monitor naprawde fajnie dziala. Dodatkowo ma pakiej funkcji Smart, ktore sie naprawde przydaja.

6. moouery

moouery Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    58cm SAMSUNG SyncMaster 2333T FULL-HD NEW+GW+FV (1401013096) - Aukcje internetowe Allegro ja mam taki tylko bez tego T ale ten ma full hd ja mam standardową wersje SyncMaster2233 dynamiczny kontrast 20000:1 na kompie max rozdziałka to 1680x1050 a na xie przez VGA o dziwo 1920x1080 i normalnie na tej rozdziałce działa ja go kupiłem niecałe 2 lata temu za ok 590zł teraz będzie tańszy a jakość jest świetna mam lepszy obraz niż kumpel na TV LG full hd 32' głębia kolorów itp na tanie LG się nie rzucaj bo to jest nie warte większość moich znajomych ma samsungi TV i monitory jeden kumpel kupił nawet taki monitor jak ja bo tak się zachwycił obrazem za tą kase ( stosunkowo tani jak na tamte czasy a teraz jeszcze tańszy ) kupił wersje 50zł droższą z uchwytem na ścianę i sobie też chwiali

8. marine_boy

marine_boy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki bardzo za odpowiedź :) Właśnie rozglądam się za monitorkiem bo narazie gram na beznadziejmym GRUNDIKU -_-' i prawie kupiłem LG;/ ale poczytałem o tym Samsungu i chyba się zdecyduję na niego właśnie:D Pozdrawiam.

9. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak kolega @cyborg95 napisał warto kupić Samsunga, na pewno się na nim nie zawiedziesz:)

10. CaZa

CaZa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam Samsung T220HD i jestem zadowolony. Kupiłem go jako monitor do kompa, a ze chciałem mieć i tv w pokoju to mam 2 w 1, Xa się dorobiłem później i nadal wszystko działa idalnie, jedyne co mnie wkurza to ze ma tylko 22" :p ale cóż, kupiony 2 lata temu, teraz pooowoli myślę nad jakimś tv 32" ;)

11. Scoorp PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajnie macie te oferty no ale ten monit co wam pokazałem w pierwszym linku kosztuje tylko 600zl a vobis to sklep,który mam prawie po nosem dlatego chyba na niego padnie mó wybór. Dzięki za pomoc.Chyba,ze jeszcze cos znajdziecie to napiszcie. Narazie sie wstrzymam z kupnem.

12. emilk7

emilk7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam samsunga 2033HD i ci bardzo go polecam- powinien być w granicach kasy którą chcesz wydać a ma dodatkowo tuner tv- wiec masz kompa, tv i kochanego xboxa w 1 :D

13. Scoorp PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. diablos11

diablos11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Ja mam własnie z Vobisu Monitor ma 23" LED LG E2340S-PN. jest dobry!! :)

Wczytywanie...

Poleć forum