1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór nagrywarki

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ShadouQ, Styczeń 12, 2012.

1. ShadouQ

ShadouQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ! Przerobiłem ostatnio mojego xboxa 360, niestety moja nagrywarka jest zepsuta i postanowiłem kupić nową. Słyszałem, że do gier z xgd3 potrzeba nagrywarki IHas czy coś takiego. Czy ta nagrywarka będzie dobra ? :Nagrywarka LITEON iHAS124 (B) SATA CZARNY + NERO (2046097879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. I co trzeba z nią zrobić, żeby wypalać gry na xboxa 360 i czy będzie też można wypalać nią gry na np. ps2 itd.
    Serdecznie dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
    PS Wiem, że jest podobny temat na górze ale chce być w 100 % pewny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Kupuj. Potem tylko przerób na iXtreme Burner Max ( tutorial jest na forum ), nagrywaj, ciesz się i graj.

4. ShadouQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy po dostosowaniu pod ten firmware od c4eva nagrywać gry pod ps2 na np. płytach sony ? Będzię też można nagrywać gry na x360 na płytkach platinum ? A jak nie od razu to co będzie trzeba zrobić ?

5. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    możesz nagrywać wszystko nie musisz się martwić ze tylko gry na Xa będziesz mógł nagrywać

6. ShadouQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha. A możecie mi powiedzieć co ze wsparciem płytek innych firm ? bo wyczytałem, że początkowo wgrany jest soft pod verbatimki :( A u mnie w sklepie nie ma verbatimek, tylko omega i platinumy dl :)

7. mjq

mjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
  8. ShadouQ

Polubienia:
    0