1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór napędu Benq czy Liteon ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rybusp, Październik 8, 2012.

1. rybusp

rybusp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z odczytem płyt z zabezpieczeniami XGD3. Zdecydowałem się na wymianę napędu. Mam napęd Samsunga z 2006 roku i słaby laser. Napędy Benq są dość sporo tańsze, słyszałem jednak że warto zdecydować się na Liteona. Czy będzie miało to znaczny wpływ na odtwarzanie płyt ? Czy odtworze bez problemów płyty z XGD3 na napędzie Benq ? A może pomoże wyłącznie wymiana lasera ? Przy tych płytach wyskakuje błąd porysowanej , brudnej płyty . Bez zabezpieczeń czyta ale też ma problemy, czyta przede wszystkim te z Verbatim`a. Czy przez to że laser jest słaby napęd prawie w ogóle nie próbuje odczytać płyty ? LT 3.0 mam na pewno, bo wyskakuje ikona gry itd. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Napęd powinno się wymieniać na taki jaki był oryginalnie w konsoli.

4. rybusp

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlaczego ? To najsłabszy napęd i chciałbym mimo wszystko go wymienić. Ale czy to może być wina czegoś innego niż laser ? Może po prostu kupić nowy laser i go wymienić ? Dużo mniejszy koszt.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Wybór napędu Benq czy Liteon ?

Wymien sam laser. Teraz nie można wymieniać napędów na inny niż był fabrycznie. Laser jest tani wiec nie ma sensu przepłacać.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. rybusp

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Uważacie iż to może być wina czegoś innego ? I nie chodzi o przeróbkę itd. bo mi nie czyta oryginalnej Fify 13. To musi być laser ?

Wczytywanie...

Poleć forum