Wybór perkusji do PC

Tommaso

Świeżak
Świeżak
Od razu sorka, że sprawa dotyczy PC na forum poświęconym Xboxowi, ale jak tak czytałem posty to tu jest najwięcej użytkowników ogarniających temat o który mi chodzi. (jest jeszcze forum strony gh4 ale nie idzie się tam zarejestrować bo mi obrazka nie pokazuje do kodu).

Od razu powiem, że przeczytałem zdecydowaną większość podobnych wątków i jest ich naprawdę niewiele, także myślę, że kolejny się przyda nie tylko mnie. Pytania wypunktuję.

Zamierzam kupić używaną perkusję, którą podłączę do laptopa (win7). Są trzy rodzaje (marki): Band Hero, Guitar Hero i Rock Band.

Ostatnia odpada bo ma 4 talerze i jest ponoć sporo głośniejsza. Choć cena bardzo atrakcyjna. 1. Można ją bezpośrednio podłączyć przez USB do PC i wszystko gra i buczy bez dokupowania czegokolwiek, mam rację?

Najlepszym wyborem jest chyba wersja z Guitar Hero. 2. Do PC można podłączyć wersję z Xboxa360 ale trzeba dokupić receiver? 3. Wersja z PS2/3 można podłączyć od razu, bo nadajnik/odbiornik w zestawie ma wtyczkę USB?

4. Czym różni się wersja Band Hero do tej z Guitar Hero? 5. Czy również jest kompatybilna z PC?
5. Wersje pod Nintendo Wii omijać, nie będą działać pod PC?

Mile widziane sugestie i komentarze.
Witam wszystkich na forum;)
 

Tommaso

Świeżak
Świeżak
Naprawdę nikt kto ma o tym pojęcie tu nie zaglądnął?
 

Energy917

Użytkownik
Użytkownik
no to chlopie forum wybrałes :d
 

Do góry Bottom