1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór perkusji do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tommaso, Sierpień 26, 2011.

1. Tommaso

Tommaso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od razu sorka, że sprawa dotyczy PC na forum poświęconym Xboxowi, ale jak tak czytałem posty to tu jest najwięcej użytkowników ogarniających temat o który mi chodzi. (jest jeszcze forum strony gh4 ale nie idzie się tam zarejestrować bo mi obrazka nie pokazuje do kodu).

Od razu powiem, że przeczytałem zdecydowaną większość podobnych wątków i jest ich naprawdę niewiele, także myślę, że kolejny się przyda nie tylko mnie. Pytania wypunktuję.

Zamierzam kupić używaną perkusję, którą podłączę do laptopa (win7). Są trzy rodzaje (marki): Band Hero, Guitar Hero i Rock Band.

Ostatnia odpada bo ma 4 talerze i jest ponoć sporo głośniejsza. Choć cena bardzo atrakcyjna. 1. Można ją bezpośrednio podłączyć przez USB do PC i wszystko gra i buczy bez dokupowania czegokolwiek, mam rację?

Najlepszym wyborem jest chyba wersja z Guitar Hero. 2. Do PC można podłączyć wersję z Xboxa360 ale trzeba dokupić receiver? 3. Wersja z PS2/3 można podłączyć od razu, bo nadajnik/odbiornik w zestawie ma wtyczkę USB?

4. Czym różni się wersja Band Hero do tej z Guitar Hero? 5. Czy również jest kompatybilna z PC?
    5. Wersje pod Nintendo Wii omijać, nie będą działać pod PC?

Mile widziane sugestie i komentarze.
    Witam wszystkich na forum;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tommaso

Tommaso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawdę nikt kto ma o tym pojęcie tu nie zaglądnął?

4. Energy917

Energy917 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to chlopie forum wybrałes :d

Wczytywanie...

Poleć forum