1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór przeciwnika Pes 2009 xbox live

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez baller24, Lipiec 9, 2009.

1. baller24

baller24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dopiero od wczoraj jestem podłaczony do xbox live. I w zwiazku z tym mam pytanie odnosnie gry Pes 2009. Otoz jak gram przez siec to jedyna metoda na ropoczecie meczu jest wejscie na jakis serwer i wybranie opcji quick match. Wtedy automatycznie wybierany mi jest przeciwnik.
    1. Chcialbym sie dowiedziec czy da sie w jakis sposob wybrac konkretnego przeciwnika? Bo jak upatrze jakiegos gracza i chcialbym z nim zagrac i wchode w jego profil to "opcja zapros do gry" jest dla mnie jakby niedostepna (tekst jest jakby wyblakly) mimo ze nie gra on w tej chwili zadnego meczu.
    2. Czy da sie sprawdzic jaka przeciwnik ma jakosc polaczenia, ponewaz bardzo czesto trafiam na ludzi z czerwona kropka a wtedy lagi sa tak duze ze praktycznie nie da sie grac.
    Z gory dziekuje za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    taki jest urok pesa online, zawsze są jakieś problemy z grą online

4. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak tak ... widac ,ze bystrzacha jestes;)

Do kolegi co rozpoczol ten temat... Nie mozesz ich zaprosic bo w meczach rankingowych nie mozesz grac z kim chcesz(powod?bylo by durzo oszustw). grasz z losowo dobranymi zawodnikami... Jezeli bys chcial kogos zaprosic do gry(bo i tak mozna)musisz na poczatku wybrac create room - pozniej masz 2 opcje ranking match i jeszcze jedna(wiec bierzesz ta 2 nie ranking match)-po wybraniu 2 opcji automatycznie tworzysz pokuj i wtedy opcja inwajta jest aktywna-mozesz zaprosic friendow do gry...
    wuala:rolleyes:

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    no ale wirraha powiedz mi czy kod gry online w pesie jest dopracowany, odpowiedź brzmi nie, a to że jak ranked weźmiesz to myślałem, że chyba wszyscywiedzą, że nie da się zaprosić znajomego, przecież każda jedna gra jest tak zrobiona

6. baller24

baller24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wirahha dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. A czy moglbys mi napisac jeszcze czy jest jak rozpoznac kto ma jaka jakosc polaczenia (kolor kropki) przed rozpoczeciem gry? i jeszcze jedno czy mozna jakos stworzyc room z gra rankingowa i ewentualnie jak maja wejda do niego inni gracze oraz czy ja moge wejsc do innego pokoju rankingoweo utworzonego przez innych graczy.

Wczytywanie...

Poleć forum