1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybor sluchaweczek

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez LinePL, Listopad 28, 2011.

1. LinePL

LinePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Otoz mam problem co do wyboru sluchawek,gram w fpp typu cod,bf i sluchawki sa rzecza niezbedna...
    Piszcie propo i opinie.(do 400zl)
    Dzieki
    Słuchawki do Xbox360 STEELSERIES SPECTRUM 5XB (1956578305) - Aukcje internetowe Allegro
    np.takie ma je ktos ? Jak sie sprawuja ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    ja mialem poprzedni model i byly ok. wygodne.tylko wysowany mikrofon za krotki i nie bylo mnie czasami slychac przez to.
    jak chcesz to mam przejsciowke taka jaka tu jest i do tego sluchawki creative fatal1ty na sprzedarz.sprawuja sie lepiej niz te.

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum