1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór słuchawek do Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Seban_ZA, Grudzień 11, 2012.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Witam

Mam dylemat z wyborem słuchawek do xboxa 360.
    Sporo czytałem na różnych forach i się nie zdecydowałem, dlatego zamieściłem ten temat na naszym forum. A kto może mi pomóc jak nie Wy konsolowcy:)
    Słuchawki do wyboru Słuchawki do Xbox360 STEELSERIES SPECTRUM 5XB (2863769997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub Słuchawki MAD CATZ TRITTON TRIGGER XBOX 360/PC (2843131213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Jak ktoś ma któreś z wymienionych lub jakiś podobny model będę wdzięczny za pomoc:)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. agent47

agent47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew
    Z opisu twojego profilu wynika, że posiadasz X360 Arcade, czyli w zestawie nie masz headseta jak w przypadku wersji Slim. Ja mam Slimkę i mam headseta ;) ale z tych, które sugerowałeś, wybrałbym drugie :)

4. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Headset mam ale zastanawiam się nad powyższymi słuchawkami

5. ppp1990

ppp1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Posiadam STEELSERIES SPECTRUM 5XB. Cena i produkt bardzo dobry.

Wczytywanie...

Poleć forum