1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór smartfona

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Bajteek, Czerwiec 11, 2014.

1. Bajteek

Bajteek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przymierzam się do zakupu nowego telefonu. Chcę kupić prawdziwe "monstrum" i w sumie od Iphone 4 nie interesowałem się. Biorę pod uwagę Xperię Z2, One M8, Iphone 6 i zastanawiam się, czy jest coś jeszcze ciekawego na rynku albo do sierpnia/września ma wyjść. Słyszałem dużo dobrego o Nexus albo Note, ale nie wiem, czy już te w/w nie przebiły ich.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Sony Z2 marzę o nim.. właśnie jako PETARDA FONIK.
    Uważam że Iphony nie oferują nic ciekawego, w sofcie wciąż to samo i płacisz sporo za ugryzione Jabłko. No może co innego Jailbrekowany Iphone 6, ale i tak i tak bym go nie wybrał. Samsung Galaxy5 a Sony Z2 ma identyczne parametry, no Galaxy S5 ma może ździebko wyższe takowanie Procka o 200mhz, ale procesory i tak są te same modele, jednak Galaxy ciągle robią takie same, ciągle plastik Fantastic, dlatego rzucał bym się na Z2ke która ma 3GB ram, Galaxy S5 ma 2 oraz One M8 ma też 2GB i procek identyko jak S5. Więc parametrami bym napewno Wybrał Z2. Dodatkowo Z2 ma pojemnościowo większą baterię 3200mAh pozostałe 2800 i 2600

3 cia rzecz która mnie przekonuje do Z2 to aparaty, nie będę tutaj podsyłał całych specyfikacji ale podsyłam link do porównania

Porównanie telefonów : HTC One M8 / Samsung Galaxy S5 / Sony Xperia Z2 :: mGSM.pl

REASUMUJĄC:
    Każdy Parametr Ewidentnie wskazuje na SONY Z2 będzie bardzo dobrym wyborem.

Jeśli chodzi o Nexus pytanie o którym modelu piszesz. LG NEXUS 5 nawet gdyby procek i ram spoko, reszta wymięka.

Note o który ci dokładnie chodzi? Zapewne jakiś Samsung. Mimo wszystko jaki byś nie wybrał to i tak już starsze z o wiele gorszymi bebechami.

1 osoba to lubi.
  4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Z2 przy G3 to pikuś. Sam wyświetlacz już przemawia na korzyść LG - 1080 x 1920 px (5.20") 424 ppi Z2 vs G3 1440 x 2560 px (5.50") 534 ppi. Obecnie posiadam G2 i też śmiało mogę polecić.

1 osoba to lubi.
  5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja bym brał nota3. Jedne z najlepszych parametrów na rynku + fajny ekran i rysik. Ewentualnie htc one jeśli chcesz dobrze wykonanego fona i nie chcesz wydać fortuny na iphona. Ewentualnie poczekałbym na g3 bo zapowiada się rewelacyjnie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. Bajteek

Bajteek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do Iphone'a to mam słabość. Na pewno, gdybym nie musiał czekać do września to bym z góry brał. HTC One odpada, aparat mi nie odpowiada. Note i NEXUS nie przemawiają za mną. Co do GALAXY to nie podobają mi się nadto. LG G3 wygląda niesamowicie i najprawdopodobniej wybiorę między nim, a Z2.

7. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Nie powiedział bym że zaraz takie pikuś. LG G3 ma tylko lepszy LCD i ździebko mocniejszy o 200mhz procesor, ale nadal tej samej serii co Z2, to jest jak mieć auto co ma 300koni, oraz auto co ma 305-307koni, więc dla mnie i tak przy tak wydajnym Procesorze to żadna dodatkowa zaleta, procki same z siebie są Mega wydajne, LG G3 na minus ma 2GB ram jak większość innych o których piszemy, Sony Z3 poszedł dalej i już jej ma 3GB. Po kolejny przykład LG G3 ma gorszy aparat (przynajmniej Megapixeli) nie wiem jaką optykę, jednak z doświadczenia wiem że Sony nigdy nie miał gównianych Aparatów.

Ja wydałem opinię na tę chwilę. A w wrześniu to już będzie informacja o Sony Z3, który wyjdzie na wiosne 2015 i znowu będzie zwlekanie poczekaj do Wiosny bo będzie Z3 i lepszy.

2 ga sprawa pytanie czy ty chcesz mieć telefon czy tablet? Bo np NOTE3 jak piszą koledzy też nie grzeszy parametrami (ale wybrał bym NOTE3 LTE bo ma procek Snapdragon 800) ale nadal MEGA WYDAJNY i 3GB RAM, Procek dosłownie nieco gorszy od Z2 (zaś w zwykłym NOTE3 jest sporo gorszy procek Samsung Exynos 5420 jednak nadal 3GB ram), tylko że on już ma 5,70 Cala Matrycę (klocek że hej), no i ma trochę gorszy Aparat oraz i nadal to SAMSUNG.

Jak dla mnie SAMSUNGI się przejadły. W imagu nic nowego nie pokazują jaki by to model nie był czy z niskiej półki czy wysokiej, ciągle wykonania Plastic Fantastic, tylko parametry się zmieniają i wielkość matryc.

Jak na moje to też powinneś iść do salonu spytać o wysokie modele fonów i zobaczyć w ogóle wizualnie/optycznie czy czy ci np taka Z2 odpowiada, Z2 ma 5,20 cala uważam tak jeszcze w miarę możliwa wielkość, powyżej tego to nie określił bym jako tablet, ale to już takie MINI TABLETY.. Jeśli mowa o Note3 to już napewno MINI TABLET.

edit:
    A właśnie poczytałem informacje na Internecie i wychodzi że Smartfony powyżej 5cali ale max 7 to już PHABLETY :) http://www.gsmmaniak.pl/268046/phablet/

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dla ścisłości 2gb ram ma G3 16gb, a wersja 32gb ma 3gb ram.

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja tam bym w życiu nie kupił 5calowca bez rysika a s-pen to mistrzostwo świata. Poza tym jestem ciekaw czy z2 chociaż dorównuje note3 pod względem softu ułatwiającego obsługę choćby jedną dłonią. Natomiast czekać na nowe telefony to można do usranej śmierci bo pod koniec roku będzie info o kolejnych fonach i tak w kółko... Ja bym brał nota 3 jako multimedialne monstrum, htc one jako kompromis jakości i użyteczności a iphona jeśli chcesz mieć święty spokój i nie bać się że coś padnie albo zacznie się sypać.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

10. Mlody96

Mlody96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Jestem posiadaczem Sony Z1 i różnica między Z1 a Z2/S5/G3 jest znikoma, jeżeli możesz poczekać do września/października to poczekaj wtedy powinien wyjść iPhone 6, Samsung Galaxy F, Sony Z3 no i możliwe że Samsung Note 4 wszystkie z nich będą na Snapdragon`ie 805 (po za iPhonem ofc) a nie jak teraz 801 który w zasadzie nie jest zbytnio lepszy od 800.

11. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystkie wymienione telefony są bardzo dobre i ciężko wskazać jeden najlepszy, bo w przypadku każdego można znaleźć jakieś wady i zalety w stosunku do pozostałych. Decydować powinny osobiste preferencje. Chciałbym tylko dodać, że nowa obudowa Samsunga z tylną klapką udającą skórę jest bardzo przyjemna i wygodna w użyciu i wcale źle nie wygląda. Jeżeli miałbym brać telefon dla siebie to bym się zastanawiał pomiędzy Samsungiem i HTC, chociaż LG też robi bardzo dobre wrażenie.

12. Mystic_Art

Mystic_Art Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mozesz tez skusić sie na Xiaomi Mi3, Oppo Find 7a lub tez OnePlus One

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum