Wybór systemu.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Panowie,zainstalowałem sobie W8,wg poradnika ,którym się sugerowałem nie powinno być problemu z usunięciem go" Win7 na jednej partycji win 8 na drugiej" jednak gdy wchodzę to w BOOT MENU pojawiają mi się dwa systemy 7 i 8 a chciałbym tylko 7.
Próbowałem poprzez komende mscongif oraz programem EASYBCD 2.2 ale ani w jednym ani w drugim nie mam wyboru systemu.
Jest jakaś rada ?
 

akwarium25

Banned
Jakis boot menadzerem. W pliku boot.ini cos takie usunac linike z win8 .nie wiem jak tam w win 8 jest
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wybór systemu.

Dokładnie. Boot.ini i tam usunąć wpis o win 8. Ale dziwne, bo w msconfig powinno dać się to modyfikować w którejś zakładce

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk...
 

akwarium25

Banned
Zanim cos zmienisz kopia na pena i jakis windows np xp live na plycie nagrany .bo cos zle zrobisz bedzie pisalo brak systemu.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Wybór systemu.

Ją tak robiłem nie raz i wszystko było ok a teraz ani w BCD ani w msconfig nie mam nic do wyboru

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
sprobój
panel sterowania -> system-> (z lewej strony) zaawansowane ustawienia systemu->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia
i zmien na domyslny 7 a "link" do 8 skasuj i zmień czas wyswietlania menu wyboru na 0 moze pomoc,dla pewnosc najpierw daj ten czas na 10 sekund zeby czasem nie utknal w 8
moze pomoc.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
No i chyba ****,trzeba zrobić format,ten sposób ,który podałeś wyżej byłby trafiony w 10-tke,tylko,że ja tam nie mam do wyboru żadnego systemu.
No nic,wielkie dzięki za pomoc :)
Miłego łikendu wam życzę :)
 

Do góry Bottom