1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór telefonu 400-500zł

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez JaZz, Czerwiec 6, 2016.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Pomóżcie wybrać mi wybrać małego smartfona. :)

Cechy (kolejność nieprzypadkowa):
    1. nieużywany
    2. cena 400-500zł
    3. dobra jakość dźwięku (chodzi o muzykę ze słuchawek, słuchawki mam dobre)
    4. wysokość ok 12cm
    5. bebechy jakieś w miarę, żeby mocno nie mulił

Jeśli chodzi o telefony to hmmm, zatrzymałem się w czasach kiedy wychodziła jakaś Nokia Xpress Music :hilarious:
    Ostatnio miałem jakiś zwykły telefon, a muzyki słuchałem z iPod'a, ale już mnie denerwuje noszenie tych dwóch rzeczy na raz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Poszukaj coś z Chińczyków. Lenovo, Ulefone, Xiaomi.

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja mogę ci polecić to co sam obecnie używam czyli HTC Desire 620 jego cena to gdzieś około 540 - 600 zł. Ja swój model posiadam od jakiś 5 miesięcy.
    na plus tego telefonu:
    - Ładny duży czytelny wystawiacz
    - Dźwięk z słuchawek jak i z samego telefonu jest na przyzwoitym poziomie ( głośnik w telefonie gra bardo głośno )

- Telefon pomimo wgraniu dużej ilości aplikacji jak i nawigacji z większością map europy nie zacina się
    - Ma moduł LTE :)
    - Niby nie rysujący się ekran ( ja wole nie sprawdzać i kupiłem dodatkowe szkło ochronne )
    na minus :
    - Bez gumowego etui telefon ślizga się w dłoni
    - Bateria jeżeli ciągle go używamy wytrzymuje 1 max 2 dni ( przy mniejszym użytkowaniu dało mi się go nie lądować przez 6 dni )
    No to chyba tyle, jedynie co mi zostaje to polecić ten telefon, choć jego cena jest odrobinę większa niż sobie zakładasz wybranie tego telefonu jest zapewne leprze niż marek typu Lenovo, Ulefone, Xiaomi bo to poprostu G... przez wielkie G
    Ja mam dokładnie taki sam jak w linku który podaje. http://allegro.pl/htc-desire-620-8mpx-8gb-4x1-2ghz-gwar-24m-ce-pl-i6236148812.html

5. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolego z całym szacunkiem dla Ciebie, nie miałeś nie oceniaj. Htc to takie same chińskie gó**** (firma jest chińska), Miałem (tytn2, HD2, Desire HD) i po tym ostatnim Htc się skończyło, czytaj, takie samo g****o jak każde inne. Jeżeli Lenowo i Xiaomi wypromowali by się jak Htc, ba nawet bez promowania biją je na głowę. Podałem akurat te marki bo ze względu braku przedstawicielstwa w Polsce cena-jakość jest dużo niższa. BTW nie uwierzę że telefon z snapdragonem 410 chodzi bez ścinek :D:D

Edit: Prosze bardzo, każdy jeden daje mu baty :)
    http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/9991/8227/11650/10171/

A wybierałem losowo :)

Ostatnia edycja: Czerwiec 7, 2016
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Akurat się nie zgadzam z Tobą @p_bladek@p_bladek dla mnie HTC to jedyna i solidna firma, którą warto kupić. HTC to jedyny producent telefonu, który mnie jako klienta zadowolił. Testowałam już różne marki telefonów i ostatecznie wróciłam do HTC. Jedynie co to może i bym kupiła coś z Lenovo na próbę, bo z laptopa jestem mega zadowolona, ale telefonów pokroju Xiaomi, Redmi, Myphone bym w życiu nie kupiła choćby nie wiem co miały w środku za bebechy. Myśmy Jazzowi proponowali na sb HTC M7, telefon wyższy o 2cm, ale komfort użytkowania, nie mulenia i przede wszystkim bardzo czystego i głośnego dźwięku by był ;) Porównywanie telefonów w porównywarkach i wyścigach na cyferkach ma sie nijak do tego jeśli opinię wystawi Ci ktoś kto faktycznie danego modelu telefonu używa. Mi też na forum odradzali branie HTC m8s jak się pytałam, a jednak go sobie wzięłam i bardzo dobrze zrobiłam. Wszystko śmiga tak jak powinno, nic nie muli, nie ścina i komfort użytkowania jest. Ja jestem mega zadowolona ze swojego zakupu, bo telefon spełnia moje wszystkie oczekiwania. Mnie telefon zastępuje czasami komputer i użytkuję go jednak w dużej mierze, a nie od czasu do czasu ;)

o M a c z 0 S i f1older lubią to.
  7. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale całkiem obiektywnie @kuleczka91@kuleczka91 napisałem. To też jest Chińczyk jak wszystkie które wymieniłem, tyle że mniej wypromowany. Akurat telefony zmieniam jak rękawiczki, dlaczego, bo lubię testować i bawić się. Używałem każdego z nich, lenovo A850+ zostawiłem dzieciakom, k900 sprzedałem, podobnie redminote, i są to bardzo porządne telefony. Weź w rękę któryś i porównaj jakościowo jeżeli cyferki nie mają znaczenia. Słyszałaś może o takiej marce jak Oneplus? To też chinol i nie zamienię go na żaden inny. W pracy używam one, prywatnie 2 a żona X, i szczerze nigdy nie wezmę nic od operatora. Wracając do tematu Xiaomi, meizu, albo Lenowo w tym budżecie się łapie i oferuje więcej niż sprzęt u rodzimych operatorów.

8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ja to nawet nie czytam, o czym tu piszecie(bo się nie znam, dlatego się wypowiadam) :D, ale jak ktoś chwali HTC, to mogę tylko polubić. :D
    mam HTC Desire. maleństwo typu C, którego nie mam zamiaru zamieniać na nic innego. mnie tam wystarcza. :D

o M a c z 0 S i kuleczka91 lubią to.
  9. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dozbieraj trochę i kup xiaomi redmi note 2.
    Posiadam taki, moja narzeczona również i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.Duzy wyświetlacz całkiem dobrej jakości, duża bateria, sporo pamięci wew, obsługa microSD, obsługa 2 sim, wydajny procesor.Jesli tel ma być do Internetu i muzy, a nie do grania to polecam z czystym sumieniem.

Ostatnia edycja: Czerwiec 8, 2016
    p_bladek lubi to.
Wczytywanie...