1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór tv pod xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rastafarithc, Styczeń 3, 2014.

1. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam pytanie a mianowicie szukam w miarę taniego (granica 1000-1100 zł) telewizora do mojego Xboxa :)
    szukając w internecie znalazłem ciekawe(jak dla mnie, tak mi się wydaje) modele:
    Samsung UE32F4000 (Telewizor LCD 32" Samsung UE32F4000 LED GW 24 (3824065123) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) i LG 32LN5400 (Telewizor LED LG 32LN5400 FULL HD COMPONENT USB (3834380679) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) i teraz zastanawiam się nad wyborem, z tego co pisze oba telewizory posiadają odświeżanie 100 Hz tyle żę Lg posiada Full HD i rozdzielczość 1920 x 1080 a Samsung HD 1366x768, zastanawia mnie czy te specyfikacje są poprawne? których z tych modeli wybrali byście pod Xboxa? lub może poleci mi ktoś jakiś najlepszy model w tej granicy cenowej? Telewizor będzie służył jedynie do grania na konsoli, chodzi tylko o to na którym obraz z gry będzie najbardziej płynny i najlepszy

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Polecam ci LG 32LN5400. Sam posiadam (wersja 42" cale, specyfikacja taka sama) i jestem bardzo zadowolony. Obraz bardzo dobry, kolory żywe, dźwięk również w porządku. Razem z Xboxem tworzą świetny zestaw do grania.

5. Lera1n

Lera1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Daleko
    posiadam LG 42LN575S i jest świetny wiec bierz LG, samo fullHD by mnie przekonało a 100hz to jedynie mci...

6. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Ostatnio były przeceny w mediamarkt, saturn. Za 1200 można było już kupić 42 cal TV. Jak dla mnie 42 cal, to minimum, no chyba, że masz malutki pokoik. Skoro TV będzie też do innych rzeczy, to bierz z fullHD.

7. loot2014

loot2014 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja tam polecam ci toshibe 42 promocja w neonet jest za 1200zł nie wiem jakie ma specyfikacje ale moja babcia ma taki i naprawdę obraz jest świetny i ożywiony, nastcenie kolorów też niczego sobie. Lecz jeżeli interesuje cię wybór pomiędzy samsung a lg to polecał bym samsungi bo tak czy inaczej LG to niższa półka i w sumie już coraz mniej o tej marce słychać ni chyba że smartfony a samsungi słyną z prodykcji smart tv itp.

PS. Co do samsunga, którego nam tu pokazales nawet nie bierz pod uwagę nie ma już tv z taką rozdzielczością rozdzielczość 1980x1080 to standart :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

8. Lera1n

Lera1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Daleko
    Samsungi a LG to taka sama różnica jak Samsungi i iPhone'y... jeden **** a placisz za marke

9. Zią41

Zią41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Samsung lepszy od LG, gdzie wy żyjecie, Samsung ma dużo gorszą jakość wykonania niż LG, osobiście też mam TV LG i w 200% mogę polecić, nie sprawia żadnych problemów jak i obraz jest wyśmienity

Wystukane z THC 8S za pomocą palca :)

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    posiadam tv samsunga i lg i jakos nie widze wiekszysz różnic w jakości wykonania :p

11. Zią41

Zią41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Wyjątek? Mam kilka monitorów Samsunga, LG i innych jak i TV i Samsung zawsze był na samym dole pod tym względem.

Wystukane z THC 8S za pomocą palca :)

Wczytywanie...

Poleć forum