1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez roger11, Czerwiec 2, 2013.

1. roger11

roger11 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam , mam zamiar zakupic przerobionego xboxa 360 , mam na niego 400zł i tu leży moje pytanie czy konsole z takich aukcji nie roz***** mi sie po miesiącu :)
    ZESTAW XBOX 360 20Gb PRZEROBIONY LT 3.0 GWARANCJA (3265859125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy można spokojnie kupować ? Nie napisane jaka płyta , ale z tego co patrzyłem Jaspery na allegro są ale nie przerobione a wole miec juz gotową konsolke do grania ?
    Co o tym myślicie i co możecie poradzić :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Kupuj albo slima albo Jaspera. Inne wersje są awaryjne.

4. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  5. speedi93

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    hmmm... 399zł + Cena padów to wyjdzie z ~550zł... szukałeś w dziale "giełda"?

6. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak patrzyłem , ale nie ma interesujących mnie ofert :) A słuchaj jeżeli mówimy o awaryjności tych konsol z pierwszego linku to chodzi o problem z czerwonymi diodami ? Jeżeli tak to ile kosztuje naprawa konsoli po takim błędzie?

7. speedi93

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    W aukcji z pierwszego posta sprzedawca pisze
    Czyli konsole są bez HDMI więc jest to XENON albo OPUS... A w tych wersjach bardzo często wyskakuje RROD(czerwone diody) i nie opłaca się kupować takiej konsoli bo szybko padnie i nie opłaca się naprawiać bo dosyć szybko znowu padnie. ;)

8. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Aha czyli wyjaśniło się jakie mają płyty , wiec odpadają ;] mam problem bo widze jaspery na allegro może torche droższe ale nie są przerobione a z przerobieniem znowu jeszcze większy koszt będzie a do tego jeszcze pewnie coś trzeba będzie uaktualniać itp , nie znam sie dokładnie natym :) Ile kosztuje takie przerobienie ( mieszkam w Warszawie ) ? :) Jeżeli miałbym brać coś nie przerobionego i pozniej przerabiać to może znalazł bym cos w giełdzie na forum.

9. speedi93

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    na allegro jest jedna aukcja odnośnie przeróbki LT3.0 w warszawie za 40zł ;)
    ale poszukaj w dziale giełda/usługi na pewno jest jakieś ogłoszenie z warszawy. ;)

10. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jasper, szukaj Jaspera.

12. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A ewentualną przeróbkę da rade zrobic w domu za pomocą komputera , wymaga jakichś nadmiernych trudności ?

13. speedi93

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    W Jasperach trudno nie jest... tu masz jak wyciągnąć klucz http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-pmt-hack-odczyt-klucza-z-wszystkich-liteonow-89475/ Ale jak nigdy tego nie robiłeś to zawsze jest ryzyko że uwalisz napęd i pozostanie tylko wysłanie konsoli do kogoś na RGH

Więc najlepiej dozbieraj kasy i kup już przerobioną konsole Jasper albo Slim.

Wczytywanie...

Poleć forum