1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór Xboxa ....

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Koner0, Czerwiec 28, 2012.

1. Koner0

Koner0 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów!
    Zastanawiam się jakiego Xboxa wybrać(między slim a elite).
    Zależy mi na następujących rzeczach:
    1. Możliwość przerobienia- tylko tu mam pytanie, czy da się przerobić slimkę i czy gry można odpalać z dysku 250 gb?)
    2. Nie zależy mi na usługach Live!, czy w takim razie warto kupować nową konsolę? Zależy mi tylko, żeby nie była "zajechana",ale nie wiem, czy te z Allegro nie działały przez 2 lata 24/7 i RRODÓW nie miały.
    3. I ostatnie, czy gdybym oddał Xboxa do 'serwisu do przerobienia' i po. Miesiącu wyskoczy mi RRoD, to konsolę za 1000 zł mogę oddać na złom, czy jakaś gwarancja jeszcze zostaje??

Pozdrawiam wszystkich i będę wdzięczny za wskazówki,
    Szymon

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Według tego co napisałeś doradziłbym ci Jaspera z RGH. Poczytaj o przerobieniu RGH, gry odpalasz z dysku, nie musisz nagrywać płyt i wiele więcej. A jeśli chodzi o awaryjność Jaspera, to byś musiał się trochę postarać żeby padł. :)

Wczytywanie...

Poleć forum