wybór xboxa

Piteros1

Użytkownik
Użytkownik
siemanko
chciałem zakupić konsolkę żeby czasem pograć i potrzebuje małego oświecenia jak to wygląda, od razu mówię ze nie mam zamiaru kupywać oryginalnych gier i grac przez neta, myślę na slimem bo ponoć te wcześniejsze się psuły, i jak to jest z tymi grami trzeba coś cudować żeby w nie zagrać ? ja myślałem że ściągam z neta wrzucam na dysk i gram, a jak to naprawde wygląda?? pozdro
 

Zdybeusz

Użytkownik
Użytkownik
To czy "fat" popsuje ci się zależy tak naprawdę od płyty głównej.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
"stare"xboxy psusły się na starych płytach głownych,na jasperach to już praktycznie rzadkość,mam znajomego co zajmuje się serwisem 360-tek we Wrocławiu,gadaliśmy ostatnio i powiedział,że nasprzedawał kupe jasperów i jeszcze nie miał zwrotu,a tych slim-ów z początku produkcji dostał w zwrocie na gwarancje pełno.
Jak już szukasz 360-tki to albo FAT ale tylko i wyłącznie z płytą JASPER albo SLIM.
 

kuba1611

Świeżak
Świeżak
Jak poprzednik.

Jasper oraz Valhalla są wręcz nieawaryjne (dzięki procesowi technologicznemu i wieloma ulepszeniami całego układu).

Jeśli masz kupować, to tylko je.
 

Piteros1

Użytkownik
Użytkownik
czyli najwazniejsze zeby byla plyta jasper ??
 

S3bastian

Użytkownik
Użytkownik
Tak, jeśli szukasz FAT'a to bierz już tak jak pisano wersje z płytą Jasper.. Trafiają się i dobre Falcon'y lecz jestem zdania ze nie wiesz na co trafisz, jak Falcon był katowany stale i nie została wymieniona pasta to z pewnością nie będzie wiadomo jak długo podziała, co nie oznacza że każdy Falcon tylko do kosza się nadaje, bo sam mam i śmiga dotychczasowo lecz płyta Jasper z FAT'ów jest najmniej awaryjna i jeśli jest zadbana to pochodzi jeszcze parę latek..
 

Do góry Bottom