1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wybór xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piteros1, Wrzesień 30, 2012.

1. Piteros1

Piteros1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    siemanko
    chciałem zakupić konsolkę żeby czasem pograć i potrzebuje małego oświecenia jak to wygląda, od razu mówię ze nie mam zamiaru kupywać oryginalnych gier i grac przez neta, myślę na slimem bo ponoć te wcześniejsze się psuły, i jak to jest z tymi grami trzeba coś cudować żeby w nie zagrać ? ja myślałem że ściągam z neta wrzucam na dysk i gram, a jak to naprawde wygląda?? pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
    To czy "fat" popsuje ci się zależy tak naprawdę od płyty głównej.

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    "stare"xboxy psusły się na starych płytach głownych,na jasperach to już praktycznie rzadkość,mam znajomego co zajmuje się serwisem 360-tek we Wrocławiu,gadaliśmy ostatnio i powiedział,że nasprzedawał kupe jasperów i jeszcze nie miał zwrotu,a tych slim-ów z początku produkcji dostał w zwrocie na gwarancje pełno.
    Jak już szukasz 360-tki to albo FAT ale tylko i wyłącznie z płytą JASPER albo SLIM.

5. kuba1611

kuba1611 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak poprzednik.

Jasper oraz Valhalla są wręcz nieawaryjne (dzięki procesowi technologicznemu i wieloma ulepszeniami całego układu).

Jeśli masz kupować, to tylko je.

6. Piteros1

Piteros1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli najwazniejsze zeby byla plyta jasper ??

7. S3bastian

S3bastian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, jeśli szukasz FAT'a to bierz już tak jak pisano wersje z płytą Jasper.. Trafiają się i dobre Falcon'y lecz jestem zdania ze nie wiesz na co trafisz, jak Falcon był katowany stale i nie została wymieniona pasta to z pewnością nie będzie wiadomo jak długo podziała, co nie oznacza że każdy Falcon tylko do kosza się nadaje, bo sam mam i śmiga dotychczasowo lecz płyta Jasper z FAT'ów jest najmniej awaryjna i jeśli jest zadbana to pochodzi jeszcze parę latek..

Wczytywanie...

Poleć forum