1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yourblood, Czerwiec 8, 2010.

1. yourblood

yourblood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skawina
    Siemka.
    Mam do wydania ok.1000 zł , lecz mam dylemat dlatego licze na pomoc...
    1. Moniotor full hd 22-24 cale
    2. Głośniki do kompa , xboxa za 300zł i telefon jakiś
    3. Telewizor Full HD 32 cale (tutaj będzie wsparcie finansowe )
    4. Playstation 3 - za 720zł i głośniki za 300zł
    5. Komputer za 1300 zł , dość dobry

PS. Mam xboxa ale jest zbanowany i tu jest problem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Na jakim sprzęcie w ogóle grasz? Jak nie masz dobrego czegoś do obrazu to brałbym na twoim miejscu opcje nr. 3.
    Mimo wszystko wybrałbym opcję 4. Tylko że bez głośników, bo te 300zł możesz przeznaczyć na gry. Jeśli zależy ci na grze multi. Bo mi zależy :D
    Komputera nie bierz, bo za 1300 kupisz dobrego ale na max rok.

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Mogę Ci polecić super monitorek który sam zakupiłem miesiąc temu i jestem całkowicie zadowolony ;)
    LG Flatron E2350V-PN

5. yourblood

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skawina
    Daniello - tutaj ze sprzętem jest właśnie problem ... mój komp jest stary , dlatego kupiłem x'a ale , zbanowano mnie ^^ , i dlatego jest ten problem ... jeśli kupowałbym ps3 to grałbym na 22" TV CRT ... dlatego liczę na pomoc w wyborze

6. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A skąd weźmiesz kase na gry do ps3 ? :D

7. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    polecam kompa. ale ja bym radził dokupic ramu(taniocha 2gb 100zł) i kartę graficzną(za 600 karta graficzna z DX11 która ucinie wszystkie gry na maxa i jeszcze zostanie :D) oraz procka jeśli masz słabego(dobry intrewl core 2 duo kosztuje 300-400 zl i jeszcze ci kasy zostanmie na grę :D

http://www.allegro.pl/item1073714533_najtaniej_gigabyte_radeon_hd_5770_1gb_128b_fv.html

http://www.allegro.pl/item1072062563_ddr3_goodram_2gb_nowy_gwarancja_tanio.html#gallery
    a procesor
    http://www.allegro.pl/item1066770676_intel_core_i3_530_2x2_93ghz_4mb_32nm_box_fv_lodz.html#gallery
    no i prosze za 1200 zl komp jak sie patrzy :D ja mam gorszy a wszystkie gry mi chodzą

8. yourblood

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skawina
    Jezu o kase na gry , nie martw się promi .... ja tylko pytam co z ,tych wyżej jest najlepsze

9. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Sratatata :ban zapomniałeś mój drogi o dobrej płycie głównej co jest wydatkiem 300-500zł poza tym po co ci wypasiony komp jak monitor masz stary :D ja polecam opcję nr 3 i plejke ale wtedy będą 2 tyśie :whistle:

10. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kup sobie jakiś monitor Benq (G2220HD - 22 cale, lub jakiś inny, większy). Do tego jakieś głośniki (2.1 Creative wyrwiesz za ~150 - 200 zł). Xboxa masz, podepniesz wszystko razem i efekt murowany. Co prawda masz baniaka, ale do singla narazie będzie wystarczać.

Wczytywanie...

Poleć forum