1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybory 2010 czyli słów kilka o Bronisławie Komorowskim.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PrawdaPrawda, Lipiec 2, 2010.

1. PrawdaPrawda

PrawdaPrawda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Zapewne większość z Was ma dosyć wyborów, być może nie tolerujecie na swoim forum polityki.
    Jednak proszę abyście się zapoznali z tym dosyć obszernym tekstem. Jest ok. 40 punktów, do każdego są podane źródła. Jeżeli chcesz zagłosować na Bronisława Komorowskiego jako na mniejsze zło to na prawdę warto przeczytać. Udowodnię Wam, że Komorowski nie jest odpowiednim kandydatem na prezydenta a jeśli jest Waszym kandydatem "bo tak" to zobaczycie czy jest to odpowiednia decyzja.
    Dlaczego nie głosować na Komorowskiego ? – Pokazywarka.pl

Mój mail prawdaprawda@yahoo.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Widzę że szerzysz zamęt na wszystkich forach w Polsce :)
    W pierwszej turze na niego nie zagłosowałem to w drugiej też nie ( jakoś strasznie go nie lubię ;) )
    Dlatego mój głos w niedziele pójdzie w przeciwym kierunku :)

4. mayonez

mayonez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    fanboye kaczyńskiego
    skoro Komorowski jest taki zły to mi pokażcie dobre punkty Kaczyńskiego

Aha zacytuje słowa pewnego internauty :
    ' Jarek obiecał ,że jak jego brat zostanie prezydentem to on nie zostanie premierem i nie będzie wchodził w układy z przestępcami - i co mieliśmy ? Jarka jako premiera w koalicji z Lepperem "
    Pozdro ;)

5. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    i znowu zamęt na forum! Co raz częśćiej pojawiają się tutaj motywy polityczne. nie mam nic przeciwko luźnym dyskusjom politycznym, ale nie na tym forum i nie w tak obszerny sposób. Widzę, że user PrawdaPrawda, bardziej interesuje się polityką (niż x boxem, - kolego nie pomyliłes forum?) Bo co mieszać ludziom w głowie? Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapewne sam pofatyguje szukać informacji na odpowiednich serwisach i forach w tym celu stworzonych.
    Mój stosunek co do kandydatów jest neutralny i na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie odpowiedzieć czy pójdę na wybory, ale zakładanie tematu takiego jak ten z pewnością mi w niczym nie pomoże. Mam nadzieje że moderator zajmie się tą sprawą i skieruje temat do kosza.

6. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    @PrawdaPrawda

W ***** mamy palancie Twoje przekonania i nie bedziesz nas do niczego ani do nikogo przekonywal. Nie robcie politycznego gnoju na xboxowym forum...

7. Basteczeq

Basteczeq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Czy to nie jest paranoja ze na forum konsolowym także trwa kampania wyborcza jak dla mnie jest to kompletny debilizm i jestem tylko ciekawy czy na forum o tibi też występuje coś w stylu kampanii wyborczej. Uważam że to na kogo Polacy zagłosują powinno być ich samodzielnym wyborem. Ja co prawda jestem za młody bo mam 17 lat wiec mój głos się nie będzie liczył ale na pewno bym nie zagłosował na Komorowskiego a tym bardziej na Kaczyńskiego

8. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie najbardziej dziwią rodzice Komorowskiego. Dali mu na drugie Maria.
    Bronisław Maria Komorowski. :p Nie mam wieku nie głosuje. Na razie mam to gdzieś. Nie interesuje się polityką. Panu pomyliły się fora.

9. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Jak po tym wszystkim co spotkało Polskę przez ostatnie 4 lata chcecie dalej głosować i popierać p. J Kaczyńskiego?!? Ludzie, ogarnijcie się! Chcecie mieć powtórkę z rozrywki i przez kolejne 5 lat żyć w kraju pozbawionym perspektyw na przyszłość? Jakoś przez te 4 lata rządów p. L Kaczyńskiego nic w Polsce na lepsze się nie zmieniło. Rozumiem mohery które są fankami Kaczyńskiego. Przykład? Stare Miasto w Bydgoszczy i grupka 5-6 starszych osób z koszulkami i innymi gadżetami promującymi kampanie Kaczyńskiego i ślepo zapatrzonymi w niego. Starsze osoby nie lubią i boją się zmian. Ja w tą niedziele pójdę do urny i postawie X przy nazwisku p. Komorowskiego dając tym samym szanse na zmiany, na coś nowego, a nie tkwienie kolejnych 5 lat w tym samym.

10. szembor

szembor Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    i szansę na dalsze wysprzedawanie Polski :)

11. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin

a co do akcji usera "prawdaprawda" (o zgrozo, każdy psycholog,psychiatra czy nawet językoznawca wam powie ze podwójne potwierdzenie oznacza dużą niepewności swoich racji :) ) , to ja ją znam, prowadzona jest przez młodzieżówkę pisu. Wiec nie warto komentować!!

nie jesteś ekonomistą wiec nie masz pojęcia co to oznacza prywatyzacja , ludzie "słabi" boja się zmian . Znajdź mi przykład "państwowej firmy " która funkcjonuje dobrze

12. metallioa

metallioa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę że dużo speców od ekonomii się znalazło na forum tak jak przez te 20 lat rządzenia styropianiu w naszym państwie.Od 1989r. zadłużenie wyniosło już prawie 250 mld euro a ci spece co rządzą dalej krytykują gierka za 20 mld dolarow.Szkoda ,że nie mówią skąd mają ten majątek na prywatyzacje.Co do głosowania to nie ma wyboru żadnego !Każdy z kandydatów to dno dna i 5 metrów mułu , w niedziele pójdę oddać pustą kartkę .:(

13. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://www33.patrz.pl/u/f/56/22/01/562201.jpg

polska jest jednym z mniej zadłużonych państw w unii. Oczywiste zadłużenie wydaje sie wysokie i głownie spowodowane jest tym ze w czasach prosperity 2003-2008 ,gdzie wzrost pkb wahał się od 4-6 % nie rozsądnym było, zwiększaniem niepotrzebnych wydatków ,co zmuszał polityków do zadłużania się aby załatać budżet.

14. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nie głosuje - nie przykładam ręki do złodziejstwa w państwie.

15. szembor

szembor Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Ale urwał !!

Wczytywanie...

Poleć forum