1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wybredna konsola?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystianspoko, Lipiec 2, 2015.

1. krystianspoko

krystianspoko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.mam starszą białą konsolę xbox 360.mam dość dziwny problem a mianowicie w zeszłe święta w sklepie rtv euro agd kupiłem grę obcy izolacja. Owa gra potrzebowała 5gb wolnego miejsca na dysku na pliki gry. oczywiście wszystko ładnie się zainstalowało. ale po przejściu 1 poziomu gra się zawieszała na dobre mogłem tylko wyłączyć konsolę. grę odstawiłem na bok. po 3 miesiącach znowu włożyłem grę do konsoli i gra zaczęła chodzić BEZ problemu!. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. gdy pobieram demka najnowszych gier z xbox live jest podobnie. tylko że demko nie może ,,zaprzyjaźnić'' się z xboxem i konsolka ciągle się zawiesza. konsolka zawiesza się tylko przy grach które ciągle wczytują mapę gry. gry które nie instalują się na dysku chodzą bez problemu. Czy ktoś wie o co tu chodzi? bo ja już nie wiem. nie słyszałem żeby konsolka musiała się ,,zaprzyjaźnić'' z grą żebym mógł w nią spokojnie pograć. Jak ktoś wie niech pisze. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Wyczyść pamięć podręczną moze cos to pomoże .

4. krystianspoko

krystianspoko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak obcy nie chciał mi chodzić to formatowałem dysk czyściłem pamięć podręczną i nic nie pomagało gra nadal nie chodziła. a po 3 miesiącach tak poprostu zaczęła działać więc pytam o co chodzi z moją konsolką?

Wie ktoś o co chodzi? jak ktoś wie niech pisze. Z góry dzięki

Mam jeszczę grę medal of honor airborne i z nią wszystko jest ok . tylko gry które instalują dane na dysku mi nie chcą działać. Wie ktoś o co chodzi? jak ktoś wie niech pisze. Z góry dzięki

Ostatnio edytowane przez moderatora: Lipiec 2, 2015
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dysk pada

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak kolega wyżej dysk umiera. Miałem tak po 3tyg uzytkowania Xbox'a One .

Wczytywanie...

Poleć forum