1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gregory93, Maj 6, 2010.

1. gregory93

gregory93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema !!

Mam problem. Dostałem od kumpla 8 gier d sprzedania. Wystawiłem je ale nie wiem nawet ile są one warte.Wszystke oryginalne. Pomożecie.Niżej info:

1. Grand Treft Auto 4 (GTA 4)- kilka małych rysek- bez książeczki ale z mapą-na 10 daje 8,5

2. Grand Treft Auto Episodes from Liberty City- praktycznie bez rysek- 2 książeczki i mapy- na 10 daje 10!!

3.Test Drive Unlimited-kilka małych rysek- książeczka-na 10 daje 9,5

4. Street Fighter 4- prawie bez rys-bez ksiązeczki- na 10 daje 10!!!

5.Vin Diesel Wheelman--kilka małych rysek-książeczka + mapa-na 10 daje 9,5

6.Virtua Fighter 5 -troche porysowana- ksiązeczka+na 10 daje 7,5

7. Dead or Alive 4 -Troche porysowana - książeczka- na 10 daje 8

8. Soul Calibur 4 - troche porysowana- bez pudełka i ksiązeczki- na 10 daje 8

Link do aukcji i zdjęć:
    Super 8 gier !! Mega Okazja od 1zł! Same Hiciory! (1027790737) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. kratos12

kratos12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    brodnica
    poszukaj sobie pojedynczych egzemplarzy jak stoja na allegro a potem wybierz najmniejszą cene jaka znalazles danej gry a potem dodaj wszystkie kwoty pojedynczych tytułow i luz.np jesli na allegro znajdziesz Street Fighter 4 za 20Zł i Soul Calibur 4 za 25 zł to juz masz dwie gry za 45 zł.oczywiscie nie kazdy chce wszystkie tytuły z twojej kolekcji wiec musisz kwote podać odpowiednia dla ciebie i mniej wiecej dla kupujących.:)

Wczytywanie...

Poleć forum