1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena i sens kupowania PS3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maciejasty, Październik 3, 2013.

1. maciejasty

maciejasty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka wszystkim. Moglibyście mi wycenić Xbox 360 Slim z dyskiem 320GB z Kinectem, kupiony w Maju jest na rocznej gwarancji oraz ma 8 gier. Assasins Creed 2, Kinect Sports 1,2 Kinect Adventures, GTA V, Red Faction Guerilla, Fight Night Round oraz Fifa 13. Ile ten zestaw jest warty? Z góry dzięki, pytałem już się na forum konsolowym, ale chce się dowiedzieć też na ile wy wyceniacie.

Czy opłaca mi się kupić PS3 jak to sprzedam? Chciałbym pograć w exy takie jak InFamous, Uncharted, KillZone i oczywiście God of War, Gran Turismo też chciałbym zobaczyć. Skończył mi się także abonament Gold, a nie wiem czy jest sens kupować go, jak mam na myśli PS3. Najpierw miałem kiedyś X360 Arcade 256mb, potem PS3, ale niestety musiałem sprzedać ze względów pieniężnych, a po jakimś czasie kupiłem X360 Slim, a teraz znowu chcę wrócić do PS3, bo jednak The Last of Us w które niestety nie mogłem pograć, bo musiałem sprzedać PS3 bardzo mnie zachęciło. Jak myślicie, kupić? I kupować SuperSlim czy Slim 160GB ( ta starsza)? Jest sens skoro mam tak rozbudowany zestaw?

Wczytywanie...

Poleć forum