1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena konsoli X360 Slim 4GB LT v3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yudi, Lipiec 7, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałbym abyście wycenili mój sprzęcik.
    Co posiadam:
    Xbox 360 4gb z LT3.0 = 3 letni =
    3 pady = wszystkie oryginalne jeden silver edition =
    Kinect...
    Oczywiście wszystko 100% sprawne z konsola nie miałem najmniejszych problemów interesuje mnie sprzedaż tego ale nie wiem ile to warte :p

BTW.
    Mam jeszcze oryginalny dysk microsoftu 250 gb ktory prawdopodobnie mi sie zepsuł... Miałem na nim gry kupione na allegro razem z kontami ale po jakimś czasie konsola zaczeła sie wieszać robić cuda i wymontowałem ten dysk zdenerwowałem się i przerobiłem konsole. Pytanie mam odnośnie tego.. na konsoli mam nowy dash.. tzn nowy.. pierwszy który umożliwiał korzystanie z Internet explorer. Gdybym podpioł dysk do konsoli to cofneła by mi sie przeróbka ? Kiedyś czytałem iż właśnie ten dash cofał przeróbki ale nie wkładałem dysku ponieważ się bałem

I pytanie nr. 2 czy istniała by możliwość wymiany tego na ps3? z jakąś przeróbka ? I czy na ps3 jest jakaś przeróbka umożliwiająca granie online ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi oraz wycene . Pisze tutaj bo w odpowiednim dziale wycena chyba nie za wiele osob patrzy :)

orso // Przeniesione do odpowiedniego działu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola została sprzedana za cenę 500 zł Proszę o zamknięcie tematu.

Wczytywanie...