1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena mojego PC.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pirat Barnaba, Październik 14, 2009.

1. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Witam. Chciałbym prosić o pomoc przy wycenie PC. Lepiej sprzedać całego, czy częściami?

*AMD Athlon 64 4000+ X2 2,1 GHz
    *Gainward GeForce 9600GT Golden Sample (fabrycznie podkręcana) 512MB, 256bit
    *3 GB RAM DDR2 (1GB Kingstona, 2GB GoodRam)
    *Płyta główna ASUS M2N-E SLI
    *HDD 120GB

Nigdy nic się nie zepsuło, nie było naprawiane. Sprzęt ma jakieś 1,5/2 lata.

Mam w planie sprzedać to za możliwie najwyższą kwotę i dozbierać do jakiegoś notebooka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kasztanek9994

kasztanek9994 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tm
    Procesor : AMD Athlon 64 4000+ X2 2,1 GHz (cena na allegro : 130zl)
    Grafika : Gainward GeForce 9600GT Golden Sample 512MB, 256bit (cena ceneo: 340zl)
    Ram : Kingston 1gb: (cena allegro : 60zl) 2g GodRam (cena allegro: 120zl)
    Płyta Główna : ASUS M2N-E SLI (cena ceneo: 120)
    HDD:120gb sata ? ata ? : przypuscmy sata (cena : allegro 100zł)

Razem: 810 zl za czesci. Dodac do tego zasilacz, obudowe, okablowanie itp. . Jak dla mnie cos ok 950zl.
    950-100 (komputer 1,5roku)=850zl

850zl to moja propozycja :D
    _______________________________________________________________________________________________
    Kliknij "Dziękuję" : ) napracowałęm sie :D

Wczytywanie...

Poleć forum