1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena mojego xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zassanky, Sierpień 16, 2012.

1. zassanky

zassanky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Chciałbym się dowiedzieć ile "jest wart" mój zestaw :

-Xbox 250 gb slim (nie przerobiony)
    -Pełne okablowanie (hdmi , kabel do monitora , kabel EURO , zasilacz )
    -Headset
    -2 bezprzewodowe pady
    -8 gier (Wiedźmin 2 , Battlefield 3 , Red Dead Redemption , Left 4 dead 2 , Fifa 09 , Fight Night round 4 , NBA Live 10 , Forza 2)

Pytam , ponieważ kolega zaproponował mi za niego 800 zł bez gier , a wiadomo jak to koledze , zawsze trzeba coś upuścić . Więc pewnie sprzedałbym mu za 700 zł. A nie chciałbym wyjść na tym stratny .

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pisz w Giełdzie dział wycena.

Wczytywanie...

Poleć forum