1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Premium 60 GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nakoz, Grudzień 29, 2009.

1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Zastanawiam się nad edycję limitowaną X360 MW2, powiedzcie ile dostanę gdybym chciał szybko sprzedać Premium z dyskiem 60 GB nie przerobiony Falcon z datą produkcji 30.08.2008 a z paragonem 09.12.2008 czyli od grudnia 2008 gwarancja. Dodatkowo 2 pady wszystkie kable i headset.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Pewnie coś koło 800 zł jak w sklepie kupisz za 900 elite :D

4. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Czyli to że Falcon nie Jasper nie obniża jakoś drastycznie ceny? Ja rok temu dałem za nią 900. Jak mówisz że 800 wezmę to miodzio :) Jakieś inne opinie?

5. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    za 800zł? używany premium? do tego Falcon? jak chcesz to kupuj :p ja pasuje i za te 800zł kupie nówka arcade za 670zł z wliczoną wysyłką i zostanie 130zł dokładam 50zł i mam oryginalny 60 Gb dysk

Topic:
    Jeżeli był by to model Jasper to z 650zł ale co do Falconów to nie orientuje się za bardzo może 600? trudno mi powiedzieć

6. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tak też myślałem, 800 to za dużo. Myślicie że za 600 znajdzie się kupiec w ciągu tych 2 tygodni aukcji? To bym zrobił licytację z minimalną ceną 600 zł.

7. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jesli wystawisz na allegro to duzo zalezy od szczescia. moze znajdzie sie jakis desperat albo ktos kto sie srednio orientuje i kupi z biegu konsole.

8. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Myślę że tak ja bym na twoim miejscu postawił na licytacje od 1 zł i napisać w aukcji że jeżeli cena cię nie usatysfakcjonuję to zakończysz aukcje przed czasem i rozejrzyj się po allegro czy ktoś niema na sprzedasz podobnej konsoli i jak u niego ta aukcja przebiega

Wczytywanie...