1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Rgh dual nand na slim trinity

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tarantula35, Maj 23, 2014.

1. tarantula35

tarantula35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam chciałby się dowiedzieć jakie są koszta montażu rgh dual nand na trinity z 2010.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    250-350 kwestia na czym dual zrobiony.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak coś to zrobię za 250zl

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    jak masz skill i chęci to możesz za ok. 60zł zrobić samemu :) na necie w cholerę poradników... trzeba tylko chcieć.

a jeżeli by chcieć po najniższej linii oporu będzie to ok 10zł za kość nand + 10zł za płytkę do lepszego lutowania + ok. 10zł za przełącznik i pozostałe elementy etc.

Natomiast, jeżeli chcesz żeby ktoś to dla ciebie zrobił, to wycena ogólnie jest taka :

Możliwości jest kilka :
    1. Demon TX - 250zł sama płytka
    2. Sandwich mod - ok 20zł (koszt samej kości nand) + bardzo dobre umiejętności w lutowaniu... jeżeli twoje umiejętności ograniczają się do lutowania transformatorowką kabelków to zapomnij
    3. Squirt dual nand board - ok 110zł

Do powyższych kosztów dolicz robociznę ok 60-100zł w zależności od tego, którą opcję wybierzesz i dodatkowe elementy w postaci przełaczników/styczników etc... max 20-30zł

EDIT : widzę, że chyba prosiłeś jeszcze o wycenę RGH łącznie... wiec pewnie ok. 30zł chip do całości powyżej. Robocizna w zakresie 60-100zł pewnie spokojnie pokryje i RGH.

6. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Przykleje się do tematu ile za dual nand na jasperze 512 mb

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

7. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Zapewne j/w.
    Przy demonie cena raczej nie powinna się zmienić, bo demon wspiera BB. W przypadku squirta, kanapki lub przy robieniu domowymi sposobami musisz jeszcze wziąć pod uwagę przełączanie rezystorów sterujących flash configiem, albo zamontować zamiast kości 16mb jakąś BB (np. 64,256 albo 512). Tyle, że kość BB kosztuje z 3 razy wiecej, albo jest ciężko dostępna.

8. tarantula35

tarantula35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ile by doszło kosztów przesyłki?
    skill jest sprzętu na rgh na jeden raz mi się nie opłaca kupować.

Mam tylko lt 3.0 i interesuje mnie rgh dual nand żeby mieć i rgh i czasami sobie na xbox live pograć na lt 3.0. Koszta na razie informacyjnie chce znać cene i może się zdecyduje fajnie by było jakby to było na terenie śląska.

9. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Czy ja wiem czy to aż tak drogie - taniej niż zlecić komuś, a robiąc samemu możesz dostosować konsolę do twoich indywidualnych potrzeb. Jedyne co potrzebujesz nadmiarowo do samodzielnego wykonania, to programator nand - ok 30-40zł (za skill rozumiem, że posiadasz sprzęt do lutowania i umiejętności posługiwania się nim) . Cała reszta to materiały które wykrzystasz w swojej konsoli, a więc glitcher (30-40zł max), układ do dual nand (j/w), trochę przewodów i opcjonalnie przełączniki/styczniki do sterowania wyborem pamięci nand flash. Sumarycznie wyniesie cię to ok 150zł wszystko.

Wczytywanie...

Poleć forum