1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena sprzętu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jaro24pl, Marzec 22, 2014.

1. jaro24pl

jaro24pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich forumowiczów,

Zakupiłem kiedyś Xbox'a 360 Halo 3 Edition. Dałem za niego 500 zł. Niestety ku mojemu rozczarowaniu Xbox po kilku tygodniach zepsuł się. Sięgnąłem dzisiaj do garażu, wyciągnąłem stary karton w którym była konsola. Postanowiłem się wziąść za jej naprawę. Błąd ,który mnie spotkał to błąd pamięci Ram, bodajże 0101 ;/ Niestety nie umiem go naprawić, a naprawa w serwisie jest za droga. Postanowiłem sprzedać xboxa na części ,lecz tak naprawdę w te sprawy jestem zielony, więc proszę o wycenę sprzętu. Niestety wszystkiego nie wiem o tej konsoli bo się na tym nie znam. Tutaj zamieszczam fotki czego co mam:
    -obudowa Halo 3 Edition (sprawny)
    -zasilacz + kabel (sprawny)
    -dysk twardy Halo 3 Edition 13.9 GB (sprawny)
    -napęd przerobiony LT.3 (sprawny)
    -śrubki
    -reszta konsoli.

Linki do zdjęć gdyby nie wyświetlało
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 32f80d3b31b9b.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4424ee699db16.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - cc29a347b3e00.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a566cc60352d9.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ef8ec19f492b0.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 79e573c7dc9eb.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 008b4be3b5e4d.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 5d06cacd048b6.jpg

Bardzo proszę o wycenę tych rzeczy, pomoc w ich sprzedaniu i powiedzeniu co jak i z czym się je :) Jestem wstanie wystawić wszystko na allegro :) Proszę o pomoc :)

Wczytywanie...