1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Sprzetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fant, Październik 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fant

fant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XBOX 360-prosba o wycene

Witam!
    Ponieważ to mój 2 (słownie:drugi) post, pozwalam sobie założyć temat w tym dziale.
    Przechodząc do sedna sprawy, sprzęt to XBOX 360 Arcade z 2009 roku, wzbogacony o dysk 20 giga oraz dodatkowy przewodowy pad.
    Do tego gry: Fifa 09, FIFA 08, GTA 4 ( w sumie dla tej gry kopiłem konsole, ale nie ma to dla mnie w tej chwili większego znaczenia), płytka z grami która była dodawana do tej wersji konsoli Xbox Live Arcade oraz Burnout Paradise The Ultimatum Box. Jest jeszcze kilkanaście "innych" gier.
    Nie mam pojęcia jaki model LT jest zainstalowany, gry nagrywane na WAVE 3.
    Ile kasy mógłbym zażyczyć sobie od potencjalnego nabywcy?

P.S
    Konsola nigdy nie naprawiana, żadnych problemów, ostatnio rozebrana w celu przeczyszczenia.

Wczytywanie...