1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Starszy Xbox 360 20gb + masa gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maciejowskyy, Lipiec 21, 2014.

1. Maciejowskyy

Maciejowskyy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym sprzedać mojego starszego xboxa 360 (biały) 20gb konsola jest z 2007/2008 mam go od nowości ale nie chce mi się narazie grzebać w papierkach i sprawdzać kiedy go kupiłem + całe okablowanie HDMI zasilacz itp 2 pady choć chciałbym sprzedać tylko 1 (2 używam na PC też :/ ) + 15 gier nie chodzi tu o gierki arcade ale pełnoprawne gry przeważnie kupowane w dniach premiery, xbox jest używany baaaardzo sporadycznie od 2 lat praktycznie leży i przecieram go z kurzu albo powrócę do jakieś gierki jak mnie najdzie ochota. Oczywiście konsola nigdy nie była w serwisie z jakimś problemem (była pare miesięcy temu ale tylko do czyszczenia ) nigdy nie miałem problemu z żadną grą oprócz tego nieszczęsnego GTA V ;/ ale rok produkcji tłumaczy ten mankament. Czy mógłbym wziąc za tą konsole 500-550zł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    sam pisałes kilka godzin temu:
    i chyba masz odpowiedź...

4. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tym 500-550zl to zycze Ci powodzenia za konsole z 2007/2008r, sam sobie odpowiedziales ze sprzedasz za 200zl - 300zl z grami jak wynika z postu uzytkownika powyzej.

EDIT: Ty chcesz 300zl za gry?

5. Maciejowskyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to niech będzie zestaw xbox w świetnym stanie + 15 gier za 500-550, to było tylko moje "widzimisie" wg mnie to rozsądna cena poza tym nie znam sie za bardzo na konsolach, ja chce tylko od Was potwierdzenie tego :)

6. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jakie to są gry że 300 zł chcesz za nie ?

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jakb6 na to nie patrzeć to sprzedawany towar jest uszkodzony/niesprawny wiec warosc konsoli gora 150zl

8. Maciejowskyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kto napisał że konsola jest uszkodzona? Gry śmigają bez żadnych problemów, miałem tylko problemy z GTA V które po +/- pół godziny grania gra się zawieszała, nie jest to żadne uszkodzenie konsoli tylko po prostu nie wyrabia, ma przecież 6 lat, w tym od ponad 2 lat jest włączana może raz na miesiąc.

9. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nir ma czegos takiego ze nie wyrabia. Bez znaczenia il4 ma lat dzialac musi tak samo. Zawiesza się czyli jest uszkodzona. Sprzedajesz dlatego ze nie dziala!

10. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tym sprzedawaniem to prawda ze sprzedaje z powodu ze mu GTA V nie dziala, a chce uzbierac za to 550zl zeby kupic X360 Slim lub PS3 tak obstawiam ;D

A GTA V sie wg. mnie zacina z powodu przegrzewania sie ukladu GPU, kiedy ostatnio zmieniales paste termoprzewodzaca i czysciles xbox'a z kurzu? Mozesz tez mu chlodzenie zmienic na jakies wydajniejsze.

11. Maciejowskyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od ponad roku w nic nie grałem, a z racji tego że miałem okazję kupić GTA V pare groszy to zrobiłem to, ale po godzinach czytania jakiś amerykańskich forach dowiedziałem że jednak nie jestem sam i po prostu konsole z lat 2006-2008 tak mają nie każda ale większość jednak tak ma, może 2tyg temu przed zakupem GTA V konsola była czyszczona. Tak jakbym sprzedał Xboxa za te 500-550 to może kupiłbym PS3 ze względu na darmowe granie multiplayer (fifa cod) to jeszcze mógłbym "pożyczyć" sobie chyba każdą gre jaka tylko wyszła na tą konsole. Xbox nigdy mnie nie zawiódł i mam nadzieję że będzie służyć jeszcze drugie tyle co mi tylko że komuś innemu, poza tym X jest w 100% oryginalny żaden dodatkowy soft nie był instalowany, nie był przerabiany itd.

12. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak czy inaczej malo co jest wart

Wczytywanie...

Poleć forum