1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Arczo97, Maj 8, 2011.

1. Arczo97

Arczo97 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Mam prośbę o wycene mojego xa.
    W zestawie:
    - konsola Elite Falcon 65 nm 2008.08.23
    - przerobiona Iextreme 1.5
    - 1 pad
    - wszystkie kable
    - headset
    - dysk 120 gb
    - nigdy sie nie przegrzała

2. Lotnik421 Xbox One

3. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Gru

Gru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie ma szans ze za taka cene zejdzie nikt ci falcona za tyle nie kupi, jaspery na allegro dostaniesz za 600 zl wiec cena jak za falcona zbyt wygorowana

5. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zacznijmy od tego że to jest Elite, fakt można dostać do 600zł Jaspera ale w wersji Arcade albo Premium. Teraz właśnie patrzyłem na allegro i do 600zł oryginalnego Elite [w kolorze czarnym, nie żadne białe z dokładanym dyskiem] z płytą Jaspera nie ma ani jednego [no chyba że uszkodzony]. Wszystkie które znalazłem to Falcony....

Wczytywanie...

Poleć forum