1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Xbox 360 Elite + Kinect + 4 Pady + Gry

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez Silent_Assassin, Sierpień 27, 2014.

1. Silent_Assassin

Silent_Assassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    prosiłbym o wycenę Xboxa 360 wersji Elite z dyskiem 120GB, w wersji tej pierwszej, wielkiej chyba Jasper się nazywa (nie wiem gdzie to sprawdzić) z całym oryginalnym kartonem. Konsola przerobiona do LT3.0. Dodatkowo do konsoli posiadam 4 bezprzewodowe pady, kinecta oraz gry takiej jak Kinect Adventures, Club, Fight Night Round 3, GTA IV z dodatkami, Call of Duty Black Ops II, FIFA 13. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1 osoba to lubi.
  4. Silent_Assassin

Silent_Assassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oooo dzięki wielkie za pomoc :D według tego wychodzi na to, że to faktycznie Jasper :D

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    ja bym sprzedał pady osobno, tak po 60zł za sztukę, może trochę więcej, zależy od stanu + konsolę i pad i okablowanie tak za 360- 400 zł. Kinecta też osobno bym sprzedał tak za 150zł. gry również osobno ale to nie chcę mi się wyceniać, popatrz na allegro po ile chodzą używane tytuły.

Wczytywanie...

Poleć forum