1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Xbox 360 Premium 60GB Opiss

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spraco, Lipiec 18, 2012.

1. spraco

spraco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Konsola,że tak powiem techniczne jak ze sklepu.Zakupiłem ją w 2009 roku w empiku za 1000zł a co ważniejsze nie jestem zapalonym graczem tak,że w ciagu tygodnia było grane powiedzmy 2 razy dziennie maks 3 po hmm 2h.Nie raz konsola nie chodziła 2,3 miesiace bardzo mało grane.Nabite ogólnie 9000 tys mps czy jak to sie tam mówi.

Odnośnie lekkich że tak powiem wad to z tyłu te zatrzepy do otwierania konsoli(nie miałem odpowiedniego śróbokreta płaskiego i widac tak tam gdzie zaczepy ze lekko dłubane było)

Pad(lewa gałka ta guma zdarta-nie od grania,po prostu dziecko bawiło sie padem i nożyczkami( w sumie chrześniak) mi tam dłubał i musiałem już tą gumę zdjąć.Tak to pad idealny

No i ostatnia taka wieksza usterka to słuchawki posiadam ale kabel jest przecięty na pół bo z własnej głupoty chciałem sprawdzić jak zadziałają pod telefonem celem podpięcie innego yacka(dżeka)

I ostatnia taka drobna usterka to ta klapka co wejscia usb są(sprężynka wyleciała) i nie odbija i tyle

Po za tym konsola nigdy nie miała rooda ani przegrzania nic z tych rzeczy.

Prawie od początku gry instalowane na dysku(nigdy płyty porysowane nie były wkładane)od początku było nagrywane na verbatim &omega&tdk

Konsola posiada najnowsze oprogramowanie lt.3.0.Z Dashbordem pewnie najnowszy albo o jedną wersje starszy.Pobrane kodeki Divix.KONSOLA NIE ZBANOWANA Nigdy gry nie uruchamiane przed premierą.Ze względu,że mam słabego neta gry nawet miesiac po premierze dopiero uruchamiałem.Bo długo mi sie pobierały gry.Konsola co przeróbka zawsze czyszczona( w środku jak nówka jak i z zewnątrz).Konsola nigdy nie upadła.

W komplecie mam tak:

Ori pudełko wiadomo juz lekko potargane
    Wszystkie te kable ori od Microsfotu co były w zestawie
    (Plus kabel VGA HD+przejściówka zrobiona(wystarczy złączyć z przewodem od monitora)(Jedyna wada to jak są dwie wtyczki na 2 głośniki czy jak tam to jednej nie ma a druga jest dorobiona(były odcięte po jak mialem konsole na początku nie wiedziałem jak zrobić by głos byl i tak kombinowałem.

ALE CO NAJWAŻNIEJSZE KONSOLA MAKS 3 GÓRA 4H chodziła i to maks 2 dni w tygodniu.Najdłuższa przerwa to 4 miesiące.Grałem sporadycznie.Sprzedaje bo może nie to,że wyrosłem ale póki co nie kręcą mnie już tak gry(dziewczyna i te sprawy).

A tutaj parę fotek:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    http://i47.tinypic.com/2pzfv46.jpg
    http://i47.tinypic.com/15i4zz7.jpg
    http://i49.tinypic.com/2jahwe1.jpg
    http://i47.tinypic.com/deaa6e.jpg
    http://i49.tinypic.com/1zdyald.jpg

Ile mogę na allegro dostać za taką konsole?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Data produkcji?

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    450 zł raczej maks

5. spraco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    data to 2008-09-12

6. spraco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    koledzy za ile to mogę na allegro wystawić 400zł wezme?

7. spraco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Panowie za 400zł mogło by to pójśc? bo konsola no techniczne jak z Salonu ja prawie mało co grałem te 8000 czy 9000 mps to od 2009 roku do teraz

8. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Wystaw od 350, a daj cenę minimalną 400 zł i pójdzie :)

9. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    MSP to są punkty ze zdrapek aby kupić gry z Xbox Live a ty nabijałeś game socore (GS). A tak po za tym GS nie ma się ni jak do konsoli przykładowo koleś gra całymi dniami w Call of Duty a ma może 200GS .

Wczytywanie...

Poleć forum