1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Xbox 360 slim + 250 gb + LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skinek, Marzec 25, 2014.

1. skinek

skinek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam zamiar wystawić na allegro taki oto zestaw. Zależy mi na czasie więc nie mogę wystawić za wygórowaną cenę, lecz za pół darmo również nie chcę oddać : ) Za ile wg. was mogę wystawić poniższy zestaw? Chodzi mi o to aby długo nie "wisiał" na allegro, tylko w miarę prędko znalazł nowego nabywcę.
    Xbox jest w świetnym stanie - nie ma na nim ani jednej ryski, grałem tylko w weendy bo w inne dni nie było na to nigdy czasu (praca)

Zestaw:

Xbox 360 slim (r. produkcji 2010r.) - nie zbanowany - można grać przez internet.
    + lt 3.0
    + dysk 250 gb
    + oryginalny pad bezprzewodowy (bardzo dobry stan, analogi nie wytarte)
    + 2 akumulatorki
    + oryginalny zasilacz
    + kabel HDMI pozłacany
    + nowy oryginalny headset z mikrofonem
    + oryginalny karton z instrukcjami/ulotkami
    + gry LT 3.0 w świetnym stanie prawie 0 rys:
    GTA 5 // Call of Duty: Ghosts // Metro: Last Light // NFS Most Wanted // Fifa 13 // Crysis 3 //
    Far Cry 3 // Dead Space 3 // Forza Horizon (pl dubbing) // Mortal Kombat 2013.

+ 3 oryginalne używane gry: GTA IV, NFS Shift 2 (pl napisy - płyta 0 rys jak nowa), Battlefield: Bad Company 2 (pl dubbing - płyta 0 rys jak nowa) +vip pass

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    +- 600 zł

1 osoba to lubi.
  4. skinek

skinek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Napisałem +-, możesz wystawić np. za 650 zł..
    Na allegro czystych slim masz pełno, najtańsze zaczynają się już od 400 zł, koszt LT to ~50-60 zł.
    Przykładowe aukcje:
    XBOX SLIM LT 3.0! GRY! JAK NOWY!! (4090185028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    KONSOLA XBOX 360 SLIM 250GB PAD KABLE GRY (4088430580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Xbox 360 SLIM 250GB + LT+ 3.0 + PAD + HDMI + GRY (4080861568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - Tutaj za 550 zł masz już z dyskiem i LT.
    Gry nie są warte, bo to piraty i za handel jeszcze możesz bana wyłapać na forum ;)

Oryginalne zawsze możesz sprzedać osobno.

Wczytywanie...

Poleć forum