1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Xbox360 Resident Evil Edition

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez wojtas455, Lipiec 21, 2015.

1. wojtas455

wojtas455 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Bardzo chciałbym prosić Was o wycenę ww. Xboxa360. Konsola używana, ale jestem pierwszym właścicielem, nie przerabiana, pełen osprzęt (kable, słuchawki, pad itd) dysk oryginalny, 120GB, dorzucę gry: Mafia II, Wiedźmin 2, Shadow of Mordor, Assassins Creed III. Stan konsoli jest bardzo dobry, nigdy nie uległa awarii, czyszczona z kurzu, nigdy nie była nadmiernie eksploatowana, dodaje zdjęcie: [​IMG]

Bardzo proszę o Waszą pomoc, na allegro nie znalazłem ani jednej takiej wersji konsoli. Zakupiona w lipcu 2009 roku.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powinieneś za nią dostać ok 250zł. Ostatnio obserwowałem aukcje to bogate zestawy kończyły się na ~350zł gdzie był drugi pad i wiele gier na dvd.

Ps. Zjecie nie działa.

4. wojtas455

wojtas455 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    uploadfromtaptalk1437484504642.jpg

Może teraz będzie działać ? Hm, 250 złotych powiadasz. Może więc bardziej opłacalne byłoby wystawić konsolę na e-Bay ? Widziałem tam takie wersje, czerwone używane za około 120-150 dolarów, choć będę chyba musiał przeprowadzic dokladniejszy research w takim razie :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum