1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez facepece, Listopad 13, 2012.

1. facepece

facepece Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Od razu chciałbym zaznaczyć, że szukałem ogólnego tematu do pisania wycen sprzętu i nie znalazłem.
    Ale do rzeczy:
    Chciałbym abyście pomogli wycenić mi sprzęt :) Pełna rozpiska sprzętu na dole:
    - Konsola Xbox 360 Elit 2009-09-15 płyta Jasper w bardzo dobrym stanie , nie przerobiona.
    - Kabel HDMI
    - 2 Pady jeden ma uszczerbiona gumkę na analogu
    - Dysk twardy 250 GB HDD
    - Gry:Grand theft auto IV,Fable II,HaloIII,Gears of War I,II, Forza motorsport III.

Chciałbym, aby wycenili to ludzie, którzy na prawdę się na ten temat znają :)
    pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
  4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik