1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena xbox'a 360 slim 250 GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukascube, Kwiecień 9, 2012.

1. lukascube

lukascube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, wycenicie mi mojego xbox'a 360 bo przymierzam się do sprzedaży i kupna PS3.

Zestaw to:
    - Xbox 360 Slim 250 GB Czarna
    - Dwa Pady: czarny dedykowany do slima i dokupiony biały (oba bezprzewodowe)
    - Konto GOLD mniej więcej do końca grudnia tego roku więc jeszcze dużo jest, a na koncie: Trials HD, Bad Company 2, BF3 Online Pass (Limited Edition) i coś tam jeszcze może jest.
    - Jedna pudełkowa gra: BF3 Limited Edition (stan praktycznie idealny), mogę ewentualnie dołożyć Fifę 11 i GTA IV ale zależy co w zamian.
    - Reszta pierdół, kabel AV, zasilanie, pudełko, BEZ Kabla HDMI
    - Gwarancji jest jeszcze sporo (w razie co sprawdzę dokładnie), konsola ogólnie jest w stanie idealnym, wszystko działa jak należy.

Dostanę za to 900-950 zł chociaż?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dejv

Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Nie chcę cię wprowadzać w błąd, ale z tymi grami spokojnie 1500zł powinieneś dostać (jak nie więcej).
    Czemu kupujesz PS3 ? Moim zdaniem do gier o wiele lepszy jest X-box 360, a do multimediów PS3. To tylko moje zdanie, a wypowiadam się, bo posiadam obie konsole.

4. lukascube

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja na tysiąc nie liczyłem nawet więc na 99% dostanę mniej niż 1000 za to. A na PS3 dlatego zamieniam bo po pierwsze dużo kolegów ma i bym miał z kim grać, po drugie jest blu-ray i fajne exclusivy ;) Pozdro i czekam na jeszcze jakieś wyceny ;)

5. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Co Ty gadasz? Z jakimi grami?lol. Przecież on daje tylko pudełkowe : bf3, fife i gta. A na reszte jest tylko live muli ale trzeba mieć płytkę zeby grac. Wydaje mi się ze z 800-900 zł.

6. lukascube

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Załóżmy że używanego Slima 250 GB z Padem moża dostać za jakieś 700-750 zł + pad biały 80 zł = ok.800 zł + BF3 100 zł = 900 zł i ten GOLD na 100% warty 60-70 zł więc może te 950 dostanę.

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Ludzie raczej nie patrzą czy są gry na dysku i czy jest gold, ale walnij taki opis na allegro jak u góry i spokojnie dostaniesz z 900-950 :)

8. lukascube

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie tak sobie myślę, żeby wystawić za 950 zł i mam nadzieję, że pójdzie, dzięki wszystkim za pomoc ;)

9. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No to proszę Cie nie wprowadzaj w błąd. Wyszedłeś na coś typu " nie znam się więc się wypowiem"

Jeśli będziesz miał fart to może 850zł za to dostaniesz :)

Wczytywanie...

Poleć forum