1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wycena xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mateoosz, Sierpień 26, 2013.

1. mateoosz

mateoosz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam moj znajomy ma do sprzedania xboxa 360, a tak sie sklada ze akurat ja bym chetnie kupil, tylko ze nie wiem ile taki xbox moze kosztowac (znajomy tez sie nie orientuje). Xbox byl przerabiany, jednak po wgraniu najnowszego softu i dashu 16203 przerobka sie usunela, wiec nie ma juz przerobki, ile by kosztowala ewentualna przerobka? Do xboxa sa 2 pady i cale okablowanie, znajomy zaproponowal ze sprzeda za 300zl, adekwatna cena?Nie wiem ile ma pamieci, na xboxie jest naklejka ze jest z 2009r, nie wiem co wiecej moglo by pomoc w wycenie

2. Lotnik421 Xbox One

3. kazkoliber

kazkoliber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bardzo dobra cena, mimo iż nie ma przeróbki. Taka przeróbka kosztuje 50zł przynajmniej ja tyle dawałem w tamtym roku, lecz jak będziesz chciał ją przerobić to zrób sobie RGH jest ona droższa bo w przedziale cenowym 150-250zł, ale nie wydajesz tyle pieniędzy na płyty i nie martwisz się czy gra Ci pójdzie czy nie :)

4. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Cena za Xbox jest dobra, więc jeśli chcesz możesz ją śmiało kupić, jeśli wszystko działa.
    Także polecam przeróbkę RGH, którą możesz zrobić od 130 zł na Allegro.
    Jeśli chodzi Ci o klasyczną przeróbkę typu LT+3.0 to będzie koszt około 80-110 zł.

5. terrabith12345

terrabith12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    dowiedz sie czy plyta jest jasper czy falcon, jaki dysk itp to wszystko jest wazne

bez przerobki max 300zl, wiecej nie dawaj

duzy plus to dwa pady, cena jednego to okolo 100zl

dobrze wyzej radza, dawaj rgh, ja zrobilem blad i mam lt 3.0 i teraz za kazda gre 5zl na plytke ;/

6. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Tylko jeśli zdecydujesz się na przeróbkę typu RGH, powinieneś posiadać dysk minimum 60 GB bo wtedy wyssiesz wszystko dostępne z tej przeróbki :)

7. mateoosz

mateoosz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm, nie wiem czy ile gb dysku ma xbox, znajomy tez sie nie orientuje, mnozna to jakos sprawdzic w menu xboxa? a z ta przerobka to jak? bo chcialbym taka zeby mi zadna przegrywana gra nie usunela jej jak to sie stalo teraz, i z tego co pamietam, jak kilka miesiecy temu dzwonilem do serwisu to taka przerobka 100zl

8. terrabith12345

terrabith12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    przeciez dysk jest wpiety po lewej stronie xboxa i duzymi cyframi jest napisana jego pojemnosc wiec niech ci nie wciska kitu
    przerobka lt 3.0 kosztuje okolo 100 a rgh okolo 200

Wczytywanie...

Poleć forum