1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wycena xboxa jasper

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pacynek, Styczeń 28, 2014.

1. pacynek

pacynek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, pomóżcie mi wycenić xboxa 360 Jasper z dyskiem 120 gb wersja Elite, do tego zasilacz, 1x pad, 1x słuchawki z mikrofonem(na jedno ucho), karton( a w nim kable i przejsciówki, instrukcje i warunki gwarancji itd).
    Swojego czasu konsola miała wgrane LT 2.0, lecz cicha aktualizacja ją usunęła. Do zestawu żadnych gier nie dołączam ( sprzedam osobno).
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    500-550 zł

1 osoba to lubi.
  4. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Jakby co to jestem zainteresowany! Pixel ma rację co do ceny!

Pomogłem? Daj przydatne! Dziękuje!

1 osoba to lubi.
  5. pacynek

pacynek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak coś wystawiłem na allegro XBOX 360 JASPER 120GB ELITE (3933704209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wczytywanie...

Poleć forum