1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena Xboxa.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CNski, Sierpień 11, 2014.

1. CNski

CNski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,wcześniej pisałem o tym,że będę miał zamiar sprzedać moją konsolę.Już wszystko sformatowałem, teraz mam pytanie.Za ile najwięcej byłbym w stanie sprzedać tą konsolę ?
    XBOX 360 SLIM z dyskiem 250 GB,kinectem + 3 grami ( FIFA 13,Kinect Sports,Kinect Adventures,wszystkie są po Polsku ).Z kartonem i kompletnym okablowaniem ? Na razie myślę o cenie 750 zł.Czy to nie za dużo/mało ?

Info orso // Przeniesione do odpowiedniego działu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kolo 600zl, za 700zl nikt uwagi nie zwróci

4. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powiem Ci że podobny zestaw tylko że dostałem więcej gier pudełkowych (łącznie 5 i coś na dysku) kupiłem pół roku temu za 600 zł. Aha i mam gwarancje jeszcze do listopada czy grudnia 2015.
    Puść licytacje zaczynając od 600 zł. Zobaczysz jak się sytuacja rozwinie.

5. Ufo10

Ufo10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grudziądz
    @up
    Licytacja od 600/650 złoty, za 700 będzie ciężko

Wczytywanie...

Poleć forum