1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycena.

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez Tchibo, Sierpień 22, 2014.

1. Tchibo

Tchibo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Na początku chciałbym się z wami przywitać. Jestem na tym forum nowy. Jeżeli wybrałem niewłaściwy dział, to przepraszam. Miałbym do was prośbę. Zbieram na Xboxa one/ PS4, albo nowego kompa. I żeby zebrać fundusze postanowiłem sprzedać swoją dotychczasową konsolę-XboX 360. Czy mógłby mi ktoś go wycenić za ile mógłbym go sprzedać?
    Może podam wam wszystko co o nim wiem, że tak powiem:

-XboX 360- ma 2, 5 lata / 4 gb+ pen 16 gb

-1 pad

-Kinect

Gry:
    -GTA V+ kod ( ten do aktywowania gry w online )
    -Fifa 12+ kod
    -Fifa 13+ kod
    -Forza Motors 3+ kod
    - NFS Hot Pursuit+ kod
    -Viva Pinata
    - KINECT ADCENTURES
    KINECT SPORT+ ten jakiś kod do aktywowania xboxa gold na 1 miesiąc.

Xboxa i gry uważam na stan bardzo dobry, ponieważ nie używałem go często. Przeważnie stał nieuruchamiany przez nawet miesiąc.

Jak by ktoś pomógł by mi go wycenić byłbym bardzo wdzięczny.
    Dzięki i pozdrawiam !

Wczytywanie...

Poleć forum