1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wycena

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez He1neken, Listopad 14, 2008.

1. He1neken

He1neken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, nie wiedzialem do jakiego dzialu to zamiescic wiec zamieszczam tutaj, jesli nie ten dzial to prosze o przeniesienie :) a wiec chcialbym sie dowiedziec ile jest wart moj zestaw gdyz niedlugo prawdopodobnie bede chcial go sprzedac, w sklad zestawu wchodzi:
    -Xbox 360 Core system przerobiony Ixtreme 1,4 (czy jak to tam sie pisze, w kazdym badz razie ta najnowsza przerobka)
    -2 pady w tym 1 bezprzewodowy
    -dysk twardy 20 giga
    -kilka(dziesiąt) gier ^^
    z góry dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Odp: wycena

Będziesz to na allegro wystawiał? Jak nie, to policz sobie ile cie wyszło kupno płyt na nagranie tych gier i dolicz to do ceny. Ja bym osobiście nie dał za to więcej niż, hmm... 600zł.

4. He1neken

He1neken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

lol... sadzilem ze jakos 700-850 zl :/ no nic zobacze... wystawie na allegro niedlugo i sie okaze :p tylko wlasnie nie wiem na ile ustawic "kup teraz"

5. Nefarod

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

Nikt Ci za to nie da 850zł, tym bardziej, że za tyle to można na allegro znaleźć przerobionego Arcade 65nm.

6. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Za to to mogłbym dac maximum 500zl , a reszte zostawic i szykowac sie na roda

7. barandek

barandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A co jezeli komponenty w srodku konsoli zostalyby wymieniane ?
    Jest mozliwosc iz konsolka core, ma szanse na przezycie ?
    Tj. mam konsole stara, bez hdmi, ale nie wiem co jest w srodku, lecz sprzedawca mowil, ze wszystko wymienial (wszystko; nie wiem co mial na mysli), cos tlumaczyl, ze wymienial praktycznie wszystko, a konsola nie miala nigdy roda i jest ok.

Hehe, a był w tej bajce smok i ział ogniem ?

8. Nefarod

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

Każda ma szanse na przeżycie, tylko pytanie na jak długo. Core może równie dobrze pochodzić z 2 lata bezawaryjnie, a może paść po miesiącu.

Wczytywanie...

Poleć forum