1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wycenna gry czy opłaca się wymiana NFS > RE5

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez DojoPL, Sierpień 17, 2009.

1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam!

Mam takie pytanie.Czy opłaci mi się wymiana NFS Undercover na Resident Evil 5 za 10zł.Przy okazji ile jest teraz wart RE5 w świetnym stanie? Potem udało by mi się wymienić to RE5 za jakąś droższą grę? Jak Wy uważacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oplaca sie finansowo, tym bardziej jesli lubisz gry tego typu bardziej od wyscigowek

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Oczywiście że się opłaca. popatrz na allegro:
    NFS Undercower PL to koszt 54 -70 zł. Nawet była aukcja na której był po 49 zł
    Resident evil 5 to koszt 80 -110 zł.

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    To super tym bardziej, że dzisiaj pobrałem sobie na dysk demko RE5 i jest złotem.Dobrze tez, że na giełdzie można kupić np. Call of Juarez Więzy Krwi za 160zł a wymiana z RE5 wyniesie mnie tak chyba z 30-40zł.

6. scarab

scarab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jasne że się opłaca, ja mając oryginalnego NFS: Undercrap wymieniłbym go nawet na czystą płytkę DL :D

7. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja też!! :D Undercover to wielkie G, żałuje że posiadam go w kolekcji. Resident jest zajebisty!! szczególnie w multi!! :)

Wczytywanie...

Poleć forum