1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyciąganie contentu zpłyty Watch Dogs - Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jasiu226, Listopad 10, 2014.

1. jasiu226

jasiu226 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,zassałem watch dogs wersja complex. Mam przerobionego xboxapod lt 3.0. Chciałbym nagrać tylko jedną DVD, a drugą z dysku w konsoli, ale nie wiem jak wyciągnąć content. Próbowałem zrobić to tak jak w przypadku GTA V, wtedy mi się udało, ale teraz program xbox image browser nie pokazuje folderu content... Na forum nie mogę znaleźć instrukcji, do RGH bez problemu, ale LT nie widzę... Pomóżcie, nie chce nagrywać 2 DVD.

EDIT: mam już chyba content tj. installation 1 i 2 ale ciągle są tylko do odczytu i za cholerę nie mogę ich wgrać horizonem... Co robię nie tak? ;/

Wczytywanie...

Poleć forum