1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wyciaganie DVD keya z liteona prawdopodobnie V2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez major1984, Styczeń 11, 2011.

1. major1984

major1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam , mam xboxa z data 2009-08-25, w konsoli jest naped liteon DG-16D2S-09C. Naped ma wgrany soft 1.6 chcialbym wgrac do niego LT+, ale wczesniej chce wyciagnac z niego klucz bo nie dostalem go z konsola. Firmware napedu to 83850C wszystko wskazuje na naped V2. Rozebrałem napęd i nie widze zeby byly w nim wczesniej ciete sciezki ani cokolwiek lutowane
    Czy cos moze sie stac jak bede próbowal szczytac dvd key bez ciecia sciezek?
    czy w spear/probe wlasnej roboty zamiast rezystora 1k moge uzyc 2 rezystory 0,55 połączone szeregowo bo tylko takie mieli w elektronicznym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tu nic nie kombinujesz z probe.czy cieciem. Klucz odczytasz po samym sata.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

5. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    dump from iX po podłaczeniu normalnie po SATA. Jak byś miał LT to był by większy problem, ale mając IX 1.6 nie masz się co martwić.

6. major1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam i dzieki za odpowiedzi, dzisiaj jeszcze poczytam o jungle falsheru i dosflashu i wieczorkiem bede probowal. zobaczymy czy wogole pojdzie szczytac po zlaczu SATA z mojej plyty glownej. z tego co czytalem to powinno isc na moim kontrolerze ICH6

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    róźnie bywa..........może wykryć może nie.........uważaj też na zwarcia.............życzę pomyśnlego flashu

8. major1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam oraz wielkie dzieki dla Dextera i Gumis1985 za dobre rady, udalo mi sie sciagnac klucz liteona po samym SATA, zapisalo mi 5 plikow. Udalo mi sie zalatwic napend Benq do testow, czy moge zrobic spoofa i wgrac lt+ z kluczem liteona do napedu benq, bo przegladajac forum przeczytalem gdzies ze mozna przez to oflagowac konsole ale to chyba na napedzie samsunga bylo

9. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak nie wlozusz gry z AP25 to nie oflagujesz konsoli. Po 2 mozna.wkladac benq za liteona i to flagi nie powoduje nawet na AP25

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

10. major1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chyba juz mam oflagowana bo wlozylem kiedys nowego Assasin creed, ale i tak gram tylko offline wiec spoko. Ktory flash wgrac do mojego liteona ix-ltv1.1-838v2.bin czy ix-ltv1.1-838.bin lub LTPlus-838v2v1.1.bin. Czy do wgrania flasha nadal wystarczy mi sam kabel Sata czy potrzebuje kontroler com o ktorym jest mowa w video tutorialu?? W dosflashu nie udalo mi sie sczytac klucza z liteona nie chcial wskoczyc status 0x72 tylko migal 0x51 i 0xD1 chyba.

11. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    po samym sata, a fw to LTPlus-838v1.1.bin

12. major1984

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze raz dzieki Dexter, dzieki Twoim porada wszystko poszlo gladko, naped sflashowany pod dosflashem:) nie obylo sie bez malej wpadki, flash nazwalem cfwdexter.bin ale dla dosflasha byla to zadluga nazwa i wstawil ~znaczek tyldy, musialem zresetowac i zmienic nazwe na krotsza:). pozdrawiam i dzieki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum