1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyciagniecie klucza xbox slim 250gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roman988, Marzec 1, 2012.

1. roman988

roman988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałem się dowiedzieć który probe mam zakupić, czy raczej to bez różnicy.
    USB Probe Delux V3 Spider Przerób Sam X360 Promo ! (2171145816) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    lub
    USB PROBE V3 (2173187373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    możne macie jakieś swoje aukcje chętnie się przyjrzę.

Mam jeszcze pytanko jeśli mam lt3.0(nie jestem pewny co do tego lt może również być lt2.0 a sprawdzić nie mogę bo wgrałem dash 14717) wgrane nic się nie stanie jeśli wgram go jeszcze raz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Skoro masz przerobiona to zalezy jaki chip. Do wejscia w vendor potrzebujesz przejsciowki sata usb. Jesli masz winbond to do unlocka wystarczy wacik z alkoholem a do mxic rezystor 10 ohm.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie zawsze jest potrzeba przejściówka sata usb, zależy jaki ma kontroler w kompie.

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Taki probe jest do wyciągania klucza z napędów liteon w phatach. Niektórym pomaga do wprowadzenia napędu od śpią w vendor mode. Ale Tak naprawdę w przypadku Slima zamiast probe wystarczy kawałek kabla przytknac do masy na pcb i punktu mpx01 takie samo działanie efekt bez dodatkowych kosztów.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

6. roman988

roman988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra mam tego slima: Xbox 360 Drives - List dash 14717.
    Załóżmy ze mam lt 2.0 gościu który to wgrywał pisał gdy go prosiłem o klucz(usunął go już) ze "napęd jest rozblokowany tak że nie ma problemu z zgraniem'' wiec jadę według tego tutka: http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btutorial%5D-odczyt-unlock-flash-lite-dg-16d4s-jungleflasher-124974.html od momentu "ODCZYT KLUCZA:" tylko ze tu nic nie pisze o przykładaniu gnd do mpx01 wiec którym sposobem powinienem to zrobić.

Z tym przykładaniem chodzi o coś takiego:

Mógłby ktoś napisać jak odczytać klucz bez adaptera sata-usb lub podać link do tutka.

Wczytywanie...

Poleć forum