1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyciekł fragment rozgrywki z Watch_Dogs w wersji na PlayStation 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mamy za sobą wiele zapewnień i wiele informacji dotyczących Watch_Dogs (PS4). O jakości gry trzeba się będzie przekonać na własnej skórze bo wszystko jest kwestią gustu. Teraz jednak mamy przedsmak tego co otrzymamy 27 maja. Wyciekł fragment rozgrywki z wersji na PlayStation 4.

Materiał pochodzi z audycji Live jednego z użytkowników konsoli. Gość, który to streamował został bardzo szybko zbanowany, jednak zanim do tego doszło zdołał pokazać fragmenty gry szerszej publice. Część zapisu jest teraz dostępna w formie zapisanego pliku wideo, który możecie pobrać klikając w TEN LINK.

Niestety, jakość audycji pozostawia wiele do życzenia, więc nie jesteśmy w stanie określić jak też produkcja prezentuje się w danej wersji. Z nowości możemy zobaczyć jedną z minigierek, polegającą na eliminacji malutkich, rozpikselowanych kosmitów.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    To kolejne saints row?

strzela do ch*j wie czego, myślałem,że ta gra opiera sie na hakerstwie tak jak w szklanej pułapce 4 a nie na głupocie totalnej !

1 osoba to lubi.
  4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    to jest tylko mini gierka jak niechcesz to nie musisz grac w te minigierki ;]

5. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie gra roku. Czekam z niecierpliwością

6. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mówisz "gra roku", choć w nią póki co nawet nie grałeś?

/Wysłano z telefonu/

3 użytkowników lubi ten post.
  7. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co z tego, że nie grałem, ale to gatunek jaki lubie otwarty świat, mnóstwo możliwości takie gry są u mnie na 1miejscu (np, GTA4,5 SR3,4). Jeśli wyjdzie podobna gra z otwartym światem w tym roku to wtedy może się zastanowie która lepsza ale póki co nic lepszego nie ma i nie będzie dla mnie :)

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś ? Tutaj polowe rzeczy się wie zanim się widziało przetestowało dotknęło własnymi rękoma :)

3 użytkowników lubi ten post.
  9. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Czekam z niecierpliwością bo gra zapowiada się naprawdę dobrze mam nadzieję że się nie zawiodę

Wczytywanie...

Poleć forum