Wyciekł zwiastun Forza Horizon

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

W sieci pojawił się zwiastun Forza Horizon. To pierwszy raz, gdy słyszymy o tym projekcie. Wszystko wskazuje na to, że mamy tym razem do czynienia z prawdziwym wyciekiem, a nie jedynie pomysłową kampanią reklamową.

Sam filmik mówi niewiele i w większość składa się ze scen, które nie pochodzą z samej gry. Materiał kończy się zapowiedzią daty premiery na jesień tego roku. Co jednak ciekawe, tym razem produkcją nie zajmuje się jedynie Turn 10, czyli autorzy poprzednich odsłon. Zamiast tego Forza Horizon powstaje we współpracy z brytyjskim Playground Games. Zespół ten został założony w 2009 i będzie to jego pierwszy oficjalny projekt. W jego szeregach znajdują się jednak weterani branży, którzy wcześniej pracowali w takich studiach jak Guerrilla Games, Rockstar North, Bizarre Creations czy Codemasters. Forza jest więc w dobrych rękach.

Pojawiły się też plotki, że Forza Horizon pokazane zostało na zamkniętej imprezie Xbox 360 Spring Showcase. Embargo na informacje z niej dobiegnie końca w najbliższy poniedziałek i wtedy powinniśmy otrzymać więcej konkretów.

Zródło -> http://www.gry-online.pl/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Po tym filmiku idzie wywnioskować, że Forza Horizon będzie dawała możliwość wyścigów na otwartych trasach w kanionach, a nie na torach? Mam rację?
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam taką nadzieje ;), bo FORZa juz jest po prostu nudna. 3 2 1 ............ i meta. nic sie nie dzieje ciekawego na trasie, zero emocji itp.
 

Tofu212

Banned
ciekawe czemu ms nie robi kolejnych project gotham... z samego filmiku nie dużo się da zobaczyć co w grze będzie:)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Prosimy o źródło newsa.
 

6acek

Świeżak
Świeżak
Forza 4 jest świetną grą, ale faktycznie brakuje w niej świeżości... I właśnie dlatego mam nadzieję, że Horizon będzie grą na drogach publicznych, pięknych drogach. Tylko mam wielką nadzieję, że pozostaną przy modelu jazdy, przy fizyce jaka jest w FM4, a nawet ją poprawią.
Gier idących w stronę symulatora na torach zamkniętych jest dużo, a gry z zadatkami na sima na drogach publicznych nie ma i nie pamiętam by kiedykolwiek taka gra powstała.
Poproszę o najpiękniejsze drogi jakie np. często prezenterzy Top Gear wybierali na testy samochodów i wsadzą je do Forzy 4, nie upraszczając modelu jazdy, nie zmniejszając ilości dostępnych pojazdów....
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mam taką nadzieje ;), bo FORZa juz jest po prostu nudna. 3 2 1 ............ i meta. nic sie nie dzieje ciekawego na trasie, zero emocji itp.
Mam ochotę Cię zbanować za takie bzdury :)

Wszystkie Forze byłby majstersztykami, były i są genialne, bezkonkurencyjne, skierowane do dojrzałych graczy, a nie gimbusów, które na zakrętach wolą walić w bandy niż zwalniać. Nie podoba mi się wyjście Forzy na ulice, miejsce Forzy jest na torach, od 'nielegalnych' wyścigów mamy Need For Speeda.

Co prawda gra jest 'odskocznią' od zwykłej Forzy i robi je inne studio, ale uważam, że to zwykłe żerowanie na tej unikatowej marce, nie podoba mi się to. Od razu przypomina mi się 'TDU' Ferrari Racing Legends.
 

Krawol

Banned
Użytkownik
wogóle to zobaczcie tą czcionka z daleka śmierdzi fake. a z resztą h u k mnie to obchodzi, lubię niespodzianki a nie dąsy
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Mam ochotę Cię zbanować za takie bzdury :)

Wszystkie Forze byłby majstersztykami, były i są genialne, bezkonkurencyjne, skierowane do dojrzałych graczy, a nie gimbusów, które na zakrętach wolą walić w bandy niż zwalniać. Nie podoba mi się wyjście Forzy na ulice, miejsce Forzy jest na torach, od 'nielegalnych' wyścigów mamy Need For Speeda.

Co prawda gra jest 'odskocznią' od zwykłej Forzy i robi je inne studio, ale uważam, że to zwykłe żerowanie na tej unikatowej marce, nie podoba mi się to. Od razu przypomina mi się 'TDU' Ferrari Racing Legends.
Chciałeś napisać, że mieliśmy. Obecne kilka odsłon Need For Speed'a jest kiepskie, by nie powiedzieć żenujące. Wiele producentów gier odnawia tytuły sprzed kilku lat, i dodają oprawę HD. Może by tak odkurzyć Underground 2 ... HD, nowa odsłona graficzna, nowe samochody, trasy, ale klimat ten sam. Marzę o tym.
 

6acek

Świeżak
Świeżak
Nie podoba mi się wyjście Forzy na ulice, miejsce Forzy jest na torach, od 'nielegalnych' wyścigów mamy Need For Speeda.

Co prawda gra jest 'odskocznią' od zwykłej Forzy i robi je inne studio, ale uważam, że to zwykłe żerowanie na tej unikatowej marce, nie podoba mi się to. Od razu przypomina mi się 'TDU' Ferrari Racing Legends.
Wszystko zależy od tego jak zostanie zrealizowany pomysł wyścigów na drogach publicznych. Mam nadzieje, że to nie będą 'nielegalne' wyścigi, a tylko wyścigi w innym otoczeniu.
A NFS jest nudny bo prosty i arcadowy, i nie wymagający od gracza jakiegokolwiek skupienia... dla mnie nuda, nawet mimo malowniczych tras, różnych pierdół i efekciarstwa.
Dla mnie FORZA ze wszystkimi zaletami jakie posiada na dogach publicznych będzie miłą odskocznią... i wtedy i tylko wtedy gdy model jazdy pozostanie na poziomie minimum jaki jest w FM4.
Tego jeszcze nie było, a świeżości w grach wyścigowych myślę, że trzeba. Marka FORZA może gwarantować (i miejmy nadzieje, że tak jest) realistyczne, wymagające wyścigi na ulicach. Tylko na to się godzę...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Chciałeś napisać, że mieliśmy. Obecne kilka odsłon Need For Speed'a jest kiepskie, by nie powiedzieć żenujące. Wiele producentów gier odnawia tytuły sprzed kilku lat, i dodają oprawę HD. Może by tak odkurzyć Underground 2 ... HD, nowa odsłona graficzna, nowe samochody, trasy, ale klimat ten sam. Marzę o tym.
A nie lepiej zrobić Undergrounda 3? Ale EA się na to nie pokusi, zbyt wielkie ryzyko, że sklepią serię Undergrounda, a tak przynajmniej została w chwale :D
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Forza i trasy w stylu point-to-point na pustyni Nevada? Czemu nie. W chwili obecnej Forza 4 jest genialna, jak się w nią wciągnie można grać godzinami, ale przydała by się jakaś odskocznia właśnie w takim stylu jak Horizon. Nie wiem czy to byłyby do końca "nielegalne" wyścigi, bo w pewnym urywku można zobaczyć driftowóz teamu Falken, więc podejrzewam że byłyby to wyścigi oparte na trasach ulicznych. Poczekamy, zobaczymy.
 

NeXuS2.0

Użytkownik
Użytkownik
Super pomysł ! Już wiem co to będzie i w jakim kierunku ta gra zmierza - jestem w pełni za TURN 10 ! Genialna fizyka Forzy oderwana od torów wyścigowych, "brzydki" tuning aut, zawrotne prędkości na drogach publicznych i wyścigi przyprawiające o gęsią skórkę na plecach... Chcemy tego !
Emocje to pieta Achillesowa obecnych niby-symulatorów i Horizon to zmieni :D.
Na sama myśl o ulicznych wyścigach w Forzie dostaje palpitacji serca...

Do hejterów najeżdżających równo na każdą grę : Idźcie spać ! Symulatory i wyścigi po zamkniętych torach wyścigowych dla grzecznych chłopców zaczynają być nudne ! Po zrobieniu ćwierć miliona okrążeń na Circuit de catalunya i przecięciu na wszystkie sposoby każdego zakrętu w każdej konfiguracji Monte Carlo, czas wyjechać na drogi i roztrzaskać kilka Koenigsegg-ów, Pagani i Porshe o drzewa !!!

To będzie pierwsza gra w której się NAPRAWDĘ POŚCIGAMY na drogach - nie to co durny NFS i model jazdy w którym nie używa się hamulców.
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Jestem na tak. Bardzo chętnie bym zagrał w taką forzę :D
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi się podoba pomysł takich tras. Czy tylko ja zauważyłem szutry? Bez obrazy ale FM już mi się znudziła :(
W jedynkę nie grałem. Dwójkę skatowałem jak tylko można było;) W trójkę trochę pograłem i odłożyłem. Do czwórki nawet jeszcze nie podchodziłem. Myśle, że przyda się taka odskocznia dla serii ...oczywiście z bardzo dobrym modelem jazdy.

P.S coś dla fanów raidów... i nie tylko:)


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co za żałosna wypowiedź, ile Ty masz lat, 12? Poza tym, Horizona nie robi Turn10 tylko Playground Games, więc 'forzowski' klimat stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Na roztrzaskiwania PorsCHaków (niemiecki, więc 'ch' - zapamiętaj) też bym nie liczył, EA ich poskąpi.
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
QwerTaj
Tą grę robi Playground Games I Turn10. Nie zmienia to jednak faktu, że gra może być arcadówką. Osobiście chciałbym aby ta Forza stała się mocną konkurencją dla dirta (rajdy i wyścigi na szutrze rządzą :D) Póki co jednak nie ma sensu na domysły. Zapewne w ciągu kilku tygodni (albo nawet dni) przekonamy się z czym to się je.
 

NeXuS2.0

Użytkownik
Użytkownik
Co za żałosna wypowiedź, ile Ty masz lat, 12? Poza tym, Horizona nie robi Turn10 tylko Playground Games, więc 'forzowski' klimat stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Na roztrzaskiwania PorsCHaków (niemiecki, więc 'ch' - zapamiętaj) też bym nie liczył, EA ich poskąpi.
Wybacz, ale na tym forum Ty słyniesz z żałosnych wypowiedzi :D. Ta jest jedną z głupszych, podobnie jak wcześniejsza w której najeżdżasz na grę mimo że póki co zobaczyłeś tylko trailer i już wiesz że to będzie shit i zbezczeszczenie serii... Możesz mi tylko wytłumaczyć, kim Ty jesteś że wiesz czym Forza jest i może być ?
Jesteś jakimś projektantem czy producentem w Turn 10 że wszystko wiesz najlepiej (np. kto będzie tworzył Horiton), czy po prostu Twój światopogląd nie jest w stanie zaakceptować dobrej gry ulicznej i wypierasz w ten sposób rzeczywistość ?

Zgadzam się, że masz prawo do swojej durnej opinii, ale może podasz jakieś argumenty ? Nie podoba Ci się ta gra, bo ... - To byłby dobry początek :D.
 

resident202

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym żeby to było coś w stylu TDU, z otwartym światem, bardzo realistycznym modelem jazdy i piękna grafiką. Taka kombinacja to myślę, że marzenie każdego fana samochodówek
 

x360gltich

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym żeby to było coś w stylu TDU, z otwartym światem, bardzo realistycznym modelem jazdy i piękna grafiką. Taka kombinacja to myślę, że marzenie każdego fana samochodówek
Ja też bym chciał, tylko, że na tej generacji konsol to raczej niemożliwe
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom