1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Wyciekła mapa z Red Dead Redemption 2! Informację potwierdza zaufane źródło

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już wczoraj w Sieci pojawiła się grafika, która podobno przedstawiała świat z Red Dead Redemption 2. Nie ruszałem tematu, ponieważ nie wierzyłem w tak mocny przeciek, jednak właśnie informacja została potwierdzona przez „zaufane źródło” redakcji TechRadar.

Rockstar oficjalnie nie potwierdził prac nad Red Dead Redemption 2, ale od pewnego czasu systematycznie otrzymujemy przecieki dotyczące tej pozycji. Jednak jeszcze nigdy nie mieliśmy tak mocnej bomby.

Wczoraj w Sieci pojawiła się grafika świata produkcji, ale w sumie tylko nielicznie redakcje ruszyły temat. Dzisiaj wiadomość powróciła, ponieważ dziennikarze TechRadaru skonsultowali się z „zaufanym źródłem” i człowiek potwierdza, że jest to mapa z RDR 2.

Według redakcji gra ma być umiejscowiona przed wydarzeniami z Red Dead Redemption, ale oczywiście są to tylko i wyłącznie spekulacje. Zespół postanowił porównać mapy z dwóch gier i zauważył te same lokacje – możecie tutaj zobaczyć między innymi Black Water.

Ciekawostką jest również pojawienie się „New Bordeaux” (znajdziecie miejscówkę po prawej stronie), ponieważ właśnie w tym mieście odbywają się wydarzenia z Mafia III, czyli innej pozycji wydanej przez Take-Two. Może właśnie w tej produkcji pojawią się mocne dowody, które jednoznacznie potwierdzą nadejście tytułu?

o M a c z 0 S, sitwoo i bld lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A nie dziwi was fakt ze akurat teraz ma się ukazać RDR we wstecznej na one, mapa wygląda kozacko ciekawe kiedy premiera ?

4. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    RDR ukaże się we wstecznej przy okazji premiery RDR2;) i będzie zapewne dodawane do preorderów jak w przypadku Quantum Break - dodawany był Alan Wake

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Z tego co mówią w filmie wnioskuję że RDR2 miało by wyjść na jesień tego roku ale czy tak będzie ? ponoć gra ma spore braki

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja gdzieś czytałem że to chodziło o RDR że gra byłą w tragicznym stanie przed premierą, do dziś zresztą nie wyszła na PC ze względu na śmietnik w plikach gry - ale kto tu ma teraz racie to nie wiem.

Swoją drogą gdyby RDR na PC chodziło jak GTAIV to dzisiejsze PC spokojnie by sobie z tym poradziły.

Wczytywanie...

Poleć forum