1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyciekło 14 minut gameplayu z Borderlands 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Wrzesień 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Materiał był nagrywany amatorską kamerą, więc jego jakość raczej nie powala, ale hej, to w końcu 14 minut nowego gameplayu z Borderlands 2!

Jak już wspominałem, jakość materiału jest bardzo słaba, ale potraktujcie to jako trening dla swojej wyobraźni. Kto ma oczy, niech patrzy - bo jest na co.

źródło: gamezilla.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo ładnie wygląda, ale to tylko pierwsza z zalet ;] Druga jest taka, że trochę ściągnęli z nadchodzącego RAGE'a, czyli np trafisz przeciwnika w rękę = tego odrzuca z pewnym kątem w bok. Trzy - radar! Tego mi w jedynce brakowało. Tutaj mam nadzieję że nie będę musiał tak często otwierać pełnej mapy. Interfejs niemal identyczny, jedyne co się różni to kolor paska XPeków i naboi. Mam nadzieję że nie zabraknie humoru, który towarzyszył wraz z CL4P-TP w pierwszej części. Czekam z niecierpliwością, a w między czasie zadowolę się wcześniej wspomnianym RAGEm.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum